Polski zwiastun filmu "Thor: Miłość i grom": Christian Bale vs. Chris Hemsworth i Natalie Portman

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zwiastun+filmu+%22Thor%3A+Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+i+grom%22%3A+Christian+Bale+kontra+Chris+Hemsworth+i+Natalie+Portman-146579
Polski zwiastun filmu "Thor: Miłość i grom": Christian Bale vs. Chris Hemsworth i Natalie Portman
W sieci zadebiutował pełny zwiastun wyczekiwanego od dawna widowiska "Thor: Miłość i grom". Ekranizacja komiksu Marvela trafi do polskich kin 8 lipca.    

Polski zwiastun filmu "Thor: Miłość i grom"
"Thor: Miłość i grom": fabuła i obsada filmuW filmie "Thor: Miłość i grom" tytułowy bohater wspierany przez Walkirię, Korga and oraz byłą dziewczynę Jane Foster staje do walki z Gorrem, który zamierza doprowadzić do wyginięcia wszystkich bogów.
Gorr pochodzi z bezimiennej planety, na której panują niezwykle trudne do życia warunki. Przez lata bohater z godnością znosił wszelkie niepowodzenia, pokładając żarliwą wiarę w boską opatrzność.  Wszystko zmieniło się z chwilą, gdy rodzice oraz ciężarna żona Gorra ponieśli śmierć. Rozżalony mężczyzna nie potrafił zrozumieć, dlaczego wszechmocni bogowie nie zapobiegli tragedii. Kiedy Gorr odkrył, że bóstwa nie opiekują się swoimi wyznawcami, poprzysiągł krwawą zemstę.    

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Taika Waititi ("Thor: Ragnarok", "Jojo Rabbit"). W obsadzie "Thor: Miłość i grom" znaleźli się m.in. Chris Hemsworth (Thor), Natalie Portman (Jane Foster), Christian Bale (Gorr), Tessa Thompson (Walkiria), Russell Crowe (Zeus) oraz Chris Pratt (Star-Lord).