Hugh Jackman zagra kilka wersji Wolverine'a?

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+Hugh+Jackman+zapowiada+%22podw%C3%B3jn%C4%85%22+rol%C4%99.+Czy+Wolverine+spotka+swoje+%22warianty%22-149777
Hugh Jackman zagra kilka wersji Wolverine'a?
źródło: Getty Images
autor: Michael Loccisano
Świat czeka na powrót Hugh Jackmana do roli Wolverine'a w widowisku "Deadpool 3", a sam zainteresowany nie przestaje podsycać zainteresowania. W jednym z najnowszych wywiadów gwiazdor zasugerował, że u boku Ryana Reynoldsa zagra nie Wolverine'a, a... Wolverine'ów. Więcej znaczy lepiej?

"Podwójna rola" Jackmana. Co to znaczy?

Jak donosi portal Comicbookmovie.com w oparciu o wywiad, jakiego aktor udzielił "Le Parisien", Hugh Jackman zasugerował, że jego powrót do postaci Rosomaka ma być szczególny. Tak, to będzie nawet podwójna rola, zdradził aktor.

Czyżby chodziło o to, że w filmie zobaczymy więcej wersji Wolverine'a? W ostatnim czasie motywem przewodnim w uniwersum Marvela jest multiwersum i światy równoległe, więc nie byłoby wielkim zaskoczeniem, gdyby w "Deadpoolu 3" pojawiło się kilka wariantów Logana. Fani ikonicznego żółto-niebieskiego kostiumu pewnie już zacierają ręce. Co Wy na to?

Jackman potwierdził też, kiedy wchodzi na plan oraz pochwalił swojego ekranowego partnera: Ryan i ja jesteśmy przyjaciółmi od dwudziestu lat, dobrze się razem bawimy. Ruszamy ze zdjęciami już latem.


"Deadpool 3" – co wiemy o filmie?Póki co nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin, znane m.in. z serialu "Bob's Burgers". Będzie to pierwszy film o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya.  Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza Deadpoola z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że "Deadpool 3" zachowa kategorię R.

Reżyserem filmu będzie Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022), który zadebiutował właśnie na platformie Netflix. Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Pierwszego "Deadpoola" (2016) wyreżyserował Tim Miller. Za kamerą kontynuacji, "Deadpoola 2" (2018), stanął z kolei David Leitch.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones