Ryan Reynolds płacze nad "Deadpoolem 3". Koniec zdjęć do produkcji Marvel Studios

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22%3A+Ryan+Reynolds+og%C5%82asza+koniec+zdj%C4%99%C4%87+do+filmu+Marvela-153793
Ryan Reynolds płacze nad "Deadpoolem 3". Koniec zdjęć do produkcji Marvel Studios
źródło: Materiały prasowe
Mimo poważnego opóźnienia spowodowanego strajkami hollywoodzkich aktorów i scenarzystów, Ryan Reynolds, Hugh Jackman i Shawn Levy wreszcie dopięli swego. Na planie widowiska "Deadpool 3" padł ostatni klaps. Gwiazdor filmu podzielił się z fanami wrażeniami, jakie towarzyszyły końcowi zdjęć do produkcji Marvel Studios.
 

"Deadpool 3": ostatni klaps na planie

Ryan Reynolds poinformował na Instagramie, że zdjęcia do "Deadpoola 3" dobiegły końca. Aktor podziękował ekipie filmu, reżyserowi Shawnowi Levy'emu i ekranowemu partnerowi Hugh Jackmanowi. Emocjonalny wpis został jednak podsumowany - w klasycznym Deadpoolowym stylu - zdjęciem krocza tytułowego bohatera...

Ten kostium skrywa krew. Oraz pot... Ale dziś, kiedy skończyliśmy zdjęcia do "Deadpoola 3", to przede wszystkim łzy. Wielkie podziękowania dla obsady i ekipy, która walczyła z wiatrem, deszczem, strajkami i Hugh Jackmanem, a wszystko to pod silnym przewodnictwem Shawna Levy'ego, napisał Reynolds. Mogłem nakręcić film z moimi najlepszymi kumplami, a to nie zdarza się często. Do zobaczenia 26 lipca...   


Zanim do kin trafi "Deadpool 3" zobaczymy Ryana Reynoldsa w komedii familijnej "Istoty fantastyczne" w reżyserii Johna Krasinskiego. Oto zwiastun filmu:
  

"Istoty fantastyczne" - zwiastun
Co wiemy o "Deadpoolu 3"?"Deadpool 3" będzie pierwszym filmem o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.     
 
Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).   

"Deadpool 3" jest jedynym kinowym widowiskiem Marvela planowanym na 2024 rok. Premiera: 26 lipca.     

Przypomnijmy, że dwa poprzednie filmy o przygodach bohatera zarobiły w kinach na całym świecie ponad półtora miliarda dolarów.      

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones