"Dracula": zobaczcie zwiastun nowego mockbustera studia Asylum

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dracula%22%3A+zobaczcie+zwiastun+nowego+mockbustera+studia+Asylum-145174
"Dracula": zobaczcie zwiastun nowego mockbustera studia Asylum
Studio Asylum, specjalizujące się w produkowaniu tanich filmów inspirowanych najnowszymi hitami i zarabianiu na nieuważnych widzach, przygotowało alternatywę na nadchodzącą premierę "Morbiusa". W sieci pojawił się zwiastun "Dracula: The Original Living Vampire".

Zwiastun filmu "Dracula: The Original Living Vampire"

"Dracula: The Original Living Vampire" – o czym opowie film?


Detektyw Amelia Van Helsing desperacko poluje na mordercę odpowiedzialnego za serię makabrycznych morderstw wymierzonych w młode kobiety. Sprawy tylko się pogarszają, gdy wszystkie dowody prowadzą do pozornie nietykalnego hrabiego Draculi. Kiedy dziewczyna Van Helsing znika, ta jest zmuszona zakwestionować samo istnienie potworów w ostatecznym starciu z enigmatycznym hrabią.

W filmie wystąpili Michael Ironside, Jake Herbert, Christine Prouty, India Davies i Ryan Woodcock. Za reżyserię odpowiada Maximilian Elfeldt, scenariusz napisał Michael Varrati.

W USA film pojawi się w kinach już 28 stycznia, a tego samego dnia ma zostać udostępniony w streamingu.


Studio Asylum i ich mockbustery


Studio tworzy mockbustery – filmy naśladujące nowo powstałe blockbustery – od początku XXI wieku. Asylum odpowiada choćby za "Transmorphers", "Terminators", "Titanic 2" czy serię "Sharknado". Do ich zeszłorocznych hitów należały "Planet Dune" i "Jungle Run", odpowiedniki "Diuny" i "Wyprawy do dżungli".

"Morbius" jest historią dr. Michaela Morbiusa (w tej roli Jared Leto). Bohater to geniusz cierpiący na niezwykle rzadką chorobę krwi. W ramach prac nad lekiem doprowadzi do swojej przemiany w żywego wampira. Za kamerą widowiska stanął Daniel Espinosa, Szwed mający na swoim koncie takie filmy jak: "Szybki cash", "System" i "Life". W obsadzie znaleźli się: Adria ArjonaMatt SmithTyrese Gibson i Jared Harris.

Na początku roku premiera "Morbiusa" została przeniesiona z 28 stycznia na 1 kwietnia. Film jest jedną z ofiar pandemii COVID-19, pierwotnie miał trafić do kin pod koniec lipca 2020.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones