Disaster Marvel? Nowi scenarzyści "Fantastycznej czwórki"

Reddit / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Fantastyczna+Czw%C3%B3rka%22+op%C3%B3%C5%BAniona+Marvel+anga%C5%BCuje+nowych+scenarzyst%C3%B3w-153849
Disaster Marvel? Nowi scenarzyści "Fantastycznej czwórki"
Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów produkcji Marvel Studios. Wygląda na to, że studio wciąż nie jest w stanie zdecydować się, jaka ma być przyszłość MCU. Najnowszą tego ofiarą jest "Fantastic Four". Widowisko, do którego zdjęcia miały rozpocząć się w kwietniu, właśnie przechodzi kolejną zmianę scenarzystów.

Scenarzyści "Disaster Artist" przerobią tekst do "Fantastycznej czwórki"Według informacji, które w sieci rozsiewają Daniel Richtman i rDCULeaks, Aktualny scenariusz widowiska "Fantastic Four" nie został zaakceptowany przez Kevina Feige'a. Zostanie więc przerobiony. Mają się tego podjąć nominowani do Oscara za "Disaster Artist" Scott Neustadter i Michael H. Weber.

Panowie nie dostali zbyt dużo czasu. Podobno mają przygotować nową wersję w ciągu miesiąca.

Zdjęcia do "Fantastic Four" miały rozpocząć się w kwietniu. Jednak ostatnio w sieci zaczęło się mówić o tym, że produkcja ruszy dopiero w trzecim kwartale. Jeśli te doniesienia się sprawdzą, to wydaje się mało prawdopodobne, by Marvel wyrobił się z premierą na początek maja 2025 roku.


Kto zagra w "Fantastycznej czwórce". Plotki na temat obsadySzczegóły "Fantastic Four" nie są na razie znane. Oficjalnie wiemy jedynie tyle, że za kamerą stanie Matt Shakman i że nie będzie to historia typu origin, co potwierdził sam Kevin Feige.

W sieci jednak od dłuższego czasu pojawiają się informacje na temat obsady. Pedro Pascal typowany jest do roli Reeda Richardsa, Vanessa Kirby ma być Sue Storm, Joseph Quinn to Johnny Storm, a Ebon Moss-Bachrach to Ben Grimm.

Kandydatami do roli Doktora Dooma są podobno Cillian Murphy i Mads Mikkelsen.

W filmie mają się też pojawić Galactus i Silver Surfer. Tego pierwszego zagra Javier Bardem, chyba że produkcja opóźni się i nie będzie dostępny z powodu innych zobowiązań. Z kolei Silver Surfer ma być w filmie kobietą. Kandydatką jest podobno Anya Taylor-Joy.

Zwiastun filmu "Disaster Artist"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones