"The Last of Us": Nick Offerman jako Bill w serialowej adaptacji gry

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Last+of+Us%22%3A+Nick+Offerman+jako+Bill+w+serialowej+adaptacji+gry-144794
"The Last of Us": Nick Offerman jako Bill w serialowej adaptacji gry
Zmiany w obsadzie serial "The Last of Us". Z projektem pożegnał się Con O'Neill. Decyzję wymusił konflikt terminów. Jego miejsce zajął znany z seriali "Parks and Recreation" i "Devs" Nick Offerman.

GettyImages-803017150.jpg Getty Images © Roy Rochlin


"The Last of Us": co wiemy o adaptacji gry?Nick Offerman wcieli się w postać Billa. Zaprawionego w survivalu mężczyzny, którego na swej drodze spotkają Joel i Ellie. W grach konstruował bronie i pułapki na wszystkich, którzy mogli stanowić zagrożenie.

"The Last of Us" bazuje na niezwykle popularnej grze wideo studia Naughty Dog. Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po upadku cywilizacji za sprawą niosącego śmierć wirusa. Joel (w tej roli Pedro Pascal) zostaje zatrudniony do wyprowadzenia 14-letniej Ellie (Bella Ramsey) ze strefy kwarantanny i doprowadzenie jej do organizacji poszukującej leku. Zlecenie wydaje się proste. Szybko okaże się jednak, że jest inaczej, a Joel i Ellie będą musieli nauczyć się polegać na sobie, jeśli chcą przetrwać w czasie podróży przez zdewastowane Stany Zjednoczone.

Za projekt odpowiadają reżyser "Czarnobyla" Craig Mazin i twórca gry "The Last of Us" Neil Druckmann. Odcinek pilotowy nakręci autor nagradzanej na festiwalach "Wysokiej dziewczyny" Kantemir Bałagow.

Nick Offerman: w czym go wkrótce zobaczymy?Amerykański aktor Nick Offerman nie ma ostatnio zbyt wiele czasu dla siebie. W tym roku mogliśmy go oglądać na małym ekranie w serialu platformy Netflix "Colin w czerni i bieli". Jest też jedną z gwiazd serialu animowanego "Daleka Północ".

Na premierę czeka serial "Pam & Tommy" opowiadającym o słynnej sekstaśmie Pameli Anderson. W przyszłym roku Offermana zobaczymy też w komediowym serialu "A League of Their Own", który inspirowany będzie filmem "Ich własna liga" o powstałej w 1943 roku żeńskiej lidze baseballu.

Zapowiedź serialu "Pam & Tommy"