Adam Sandler stworzy kolejną komedię dla Netfliksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Adam+Sandler+stworzy+kolejn%C4%85+komedi%C4%99+dla+Netfliksa-147088
Adam Sandler stworzy kolejną komedię dla Netfliksa
źródło: Getty Images
autor: Jason LaVeris
Adam Sandler kontynuuje współpracę z Netfliksem. Po serii filmów produkowanych przez streamingowego giganta oraz firmę aktora Happy Madison ich kolejnym wspólnym projektem będzie komedia "You Are SO Not Invited to My Bat Mitzvah!". Oprócz samego Sandlera na ekranie mają pojawić się Idina Menzel ("Kopciuszek") czy Sarah Sherman, stand-uperka i członkini obsady programu "Saturday Night Live".

O czym opowie "You Are SO Not Invited to My Bat Mitzvah!"?Fabuła filmu będzie oparta na powieści o tym samym tytule autorstwa Fiony Rosenbloom. Główną bohaterką książki jest Stacey Friedman, która przygotowuje się do swojej uroczystości. Szybko okazuje się, że plan wymarzonego przebiegu wydarzenia legł w gruzach, a kolejne przeszkody tylko pogłębiają nadchodzącą całkowitą porażkę. Film, podobnie jak jego pierwowzór, ma być skierowany do publiczności młodych dorosłych.

W obsadzie znaleźli się także: Luis Guzmán ("Lady of the Manor"), Ido Mosseri ("Mosad"), Samantha Lorraine ("The Walking Dead: Nowy Świat"), Dylan Hoffman ("neXt"), Dean Scott Vazquez ("In the Heights: Wzgórza marzeń") i Miya Cech ("Chyba na pewno ty"). Na ekranie pojawi się również rodzina Sandlera, żona Jackie oraz córki Sunny i Sadie.

Powieść na scenariusz filmowy zaadaptowała Alison Peck ("Wytańcz to"). Za kamerą stanie Sammi Cohen, niedawno odpowiedzialna za zrealizowaną dla Hulu komedię romantyczną "Krasz". Sandler, oprócz ekranowego występu, będzie również jednym z producentów filmu.


Adam Sandler i współpraca z NetfliksemAdam Sandler rozpoczął współpracę z platformą od komedii "The Ridiculous 6". Od tej pory aktor zrealizował ze streamingowym gigantem szereg projektów. Są wśród nich takie produkcje jak "The Do-Over" z Davidem Spade'em, "Zabójczy rejs" z Jennifer Aniston, "Weselny tydzień" z Chrisem Rockiem, "Hubie ratuje Halloween", a także stand-up "Adam Sandler: 100% Fresh". Ostatnią współpracą był "Rzut życia" – opowieść o pechowym koszykarskim łowcy talentów, który odnajduje zawodnika z wielkim darem i próbuje zakontraktować go w NBA. Zwiastun filmu możecie obejrzeć poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones