Aktorka znana z "Fundacji" w serialowym "Obcym". Kogo zagra Sandra Yi Sencindiver?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aktorka+znana+z+%22Fundacji%22+w+serialowym+%22Obcym%22.+Kogo+zagra+Sandra+Yi+Sencindiver-155155
Aktorka znana z "Fundacji" w serialowym "Obcym". Kogo zagra Sandra Yi Sencindiver?
źródło: Getty Images
autor: Dave Benett
Jak podaje Deadline, Sandra Yi Sencindiver dołączyła do obsady serialu "Alien". Zdjęcia do produkcji trwają właśnie w Tajlandii.

Sandra Yi Sencindiver w obsadzie serialowego "Obcego". Kogo zagra?


Jak podaje Deadline, Sandra Yi Sencindiver zagra w serialu "Alien" doświadczoną pracowniczkę korporacji Weyland-Yutani. Postać ta pojawi się w kilku odcinkach. Przypomnijmy: akcja produkcji ma się rozgrywać na Ziemi pod koniec obecnego stulecia, przed wydarzeniami ukazanymi w filmie "Obcy – 8. pasażer »Nostromo«". Ridley Scott pełni obowiązki producenta wykonawczego.

Główną bohaterką serialu "Alien" będzie grana przez Sydney Chandler Wendy. W obsadzie znaleźli się też Timothy Olyphant, który wcieli się w będącego jej mentorem androida imieniem Kirsh, oraz David Rysdahl. W pozostałych rolach Alex Lawther, Essie Davis, Adarsh Gourav, Kit Young, Babou Cessay, Erana James, Lily Newmark i Adrian Edmonson.

Skąd znamy Sandrę Yi Sencindiver?


Sandra Yi Sencindiver to aktorka o amerykańsko-duńsko-koreańskich korzeniach. Zadebiutowała niewielką rolą w serialu "Dochodzenie". W jej CV znajdziemy liczne seriale, m.in. "2900 Happiness", "Most nad Sundem", "Zakładnicy z metra", "DNA", "Bäckström", "Koło czasu" czy "Oxen". Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w wyprodukowanym dla Apple TV+ serialu sci-fi "Fundacja".

O czym opowiada "Obcy: Romulus"? Zobacz pierwszy teaser


Już w sierpniu na ekrany kin trafi widowisko "Obcy: Romulus" z Cailee Spaeny w roli głównej. Zobaczcie pierwszy teaser:Akcja widowiska "Obcy: Romulus" rozgrywa się między wydarzeniami przedstawionymi w filmach "Obcy – 8. pasażer »Nostromo«" a "Obcy – decydujące starcie". Tytułowy Romulus to dryfujący w kosmosie wrak stacji badawczej korporacji Weyland-Yutani. Jest on łakomym kąskiem dla grupy specjalizującej się w "odzyskiwaniu" cennych elementów z porzuconych stacji i statków kosmicznych. Szybko okazuje się, że jest to śmiertelna pułapka. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones