"Wake Up Dead Man": Andrew Scott również zagra w kontynuacji "Na noże" i "Glass Onion"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andrew+Scott+r%C3%B3wnie%C5%BC+zagra+w+kontynuacji+%22Na+no%C5%BCe%22-155823
"Wake Up Dead Man": Andrew Scott również zagra w kontynuacji "Na noże" i "Glass Onion"
źródło: Getty Images
autor: Amy Sussman
Obsada kontynuacji filmów "Na noże" i "Glass Onion", zatytułowanej "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery", powiększa się z dnia na dzień. Dopiero co zdążyliśmy poinformować o nowych gwiazdach filmu, a już pojawia się kolejna. Właśnie ujawniono, że w kryminale, który wyreżyseruje Rian Johnson, zagra również Andrew Scott.

Andrew Scott w kryminale Riana JohnsonaGettyImages-943416676.jpg Getty Images © Jeff Spicer


Niestety, na razie nie ujawniono, w jaką postać wcieli się Andrew Scott w filmie "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery".

Scotta ostatnio mogliśmy oglądać w dramacie "Dobrzy nieznajomi" oraz serialu "Ripley". Ponadto w jego filmografii są m.in. "Dumni i wściekli", "1917", "Spectre", "Piękny drań" oraz "Victor Frankenstein". Zagrał też w serialach "Sherlock", "Fleabag", "Czarne lustro" i "Mroczne materie".

"Glass Onion" - zwiastun
"Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery" nadchodzi    
Kilka dni temu Rian Johnson oficjalnie ujawnił tytuł trzeciej części cyklu "Na noże". Brzmi on "Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery".
Daniel Craig powróci jako Benoit Blanc. Detektyw pojawi się w zupełnie nowym miejscu, by rozwikłać tajemnicę morderstwa.

W obsadzie znaleźli się również Josh O’Connor (którego aktualnie możecie oglądać w filmie "Challengers"), Cailee Spaeny (przed chwilą w filmie "Civil War", za chwilę w widowisku "Obcy: Romulus"), Tom Hardy (cykl "Venom", w tym roku także "Motocykliści") oraz Lindsay Lohan  (ostatnio w netfliksowych produkcjach "Niezapomniane święta" i "Irlandzkie życzenie").
    
Premiera planowana jest na przyszły rok. Film oczywiście przygotowywany jest z myślą o platformie Netflix.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones