Armie Hammer nie zagra producenta "Ojca chrzestnego"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Armie+Hammer+nie+zagra+producenta+%22Ojca+chrzestnego%22-141103
Armie Hammer nie zagra producenta "Ojca chrzestnego"
źródło: Getty Images
autor: John Lamparski
Dzień bez newsa o Armie Hammrze dniem straconym. Aktor nie jest już częścią obsady serialu "The Offer" o kulisach realizacji jednego z najważniejszych filmów w historii kina - "Ojca chrzestnego". Pamiętacie, jak Hammer tłumaczył odejście z planu "Shotgun Wedding" chęcią poświęcenia się w całości występowi w "The Offer"? I jak przekonywał, że rezygnacja nie ma związku ze skandalem obyczajowym, którego stał się bohaterem? Wygląda na to, że jednak ma związek, choć musimy jeszcze poczekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Póki co twórcy serialu szukają nowego odtwórcy jednej z głównych ról.    

Scenariusz show powstał w oparciu o wspomnienia nagrodzonego Oscarem producenta Ala Ruddy'ego. To właśnie w niego miał wcielić się aktor. Wraz z reżyserem Francisem Fordem Coppolą, pisarzem Mariem Puzo oraz ówczesnym szefem wytwórni Paramount Robertem Evansem odegrał on kluczową rolę w pracach nad gangsterskim arcydziełem. 

Scenarzystą i producentem wykonawczym "The Offer" jest Michael Tolkin ("Gracz", "Ucieczka z Dannemory"). Serial powstaje dla serwisu streamingowego Paramount+.

Szerzej o skandalu z udziałem Hammera piszemy TUTAJ