Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/By%C5%82y+Mroczny+Rycerz+spr%C3%B3buje+zniszczy%C4%87+Spider-Mana-116945

Były Mroczny Rycerz spróbuje zniszczyć Spider-Mana

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
Jak podaje portal Variety, Michael Keaton ma szansę powrócić do kina o superbohaterach. Tym razem jednak będzie stał po złej stronie. Gwiazda "Batmana" i "Birdmana", a ostatnio złoczyńca w "RoboCopie" negocjuje udział w widowisku "Spider-Man: Homecoming".

Ultimate_.jpg


Na chwilę obecną nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tego, którego z licznych przeciwników Człowieka-Pająka ma zagrać Keaton. Tymczasem po sieci krążą plotki, że Sony chciałoby skonfrontować bohatera z Vulture'em.

Vulture w swej klasycznej postaci został wymyślony przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Po raz pierwszy pojawił się w majowym numerze "The Amazing Spider-Man" z 1963 roku. Od tamtej pory przechodził wiele metamorfoz. Pierwszym złoczyńcą kryjącym się pod tym przydomkiem był Adrian Toomes, nowojorski inżynier i wynalazca. To on właśnie skonstruował skrzydła, które umożliwią mu później latanie i zwiększą jego siłę fizyczną. Kiedy odkrył, że został oszukany przez swojego partnera od biznesu, postanowił sam stać się bezwzględnym sępem żerującym na słabości innych.

Póki co w obsadzie "Spider-Man: Homecoming" są: Tom Holland (Peter Parker), Marisa Tomei (Ciotka May) i Zendaya (tożsamość jej bohaterki nie została dotąd ujawniona). Film trafi do kin w lipcu przyszłego roku.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię