Czekacie na "Beetlejuice Beetlejuice"? Michael Keaton mówi, że jest na co

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czekacie+na+%22Beetlejuice+Beetlejuice%22+Michael+Keaton+m%C3%B3wi%2C+%C5%BCe+jest+na+co-154535
Czekacie na "Beetlejuice Beetlejuice"? Michael Keaton mówi, że jest na co
źródło: Materiały prasowe
Już jesienią Michael Keaton powróci na ekrany jako Beetlejuice. Aktor miał okazję widzieć już pierwsze efekty pracy i zapewnia, że jest na co czekać.

Michael Keaton o "Beetlejuice Beetlejuice"


Michael Keaton opowiedział o pracach nad "Beetlejuice Beetlejuice" w programie "The Jess Cage Show". Od premiery pierwszej części mija w tym roku 36 lat, ale ze słów aktora wynika, że plan zrealizowania kontynuacji nie jest nowym pomysłem.

Trudno porównać "Sok z żuka" do czegokolwiek innego. Jest jedyny w swoim rodzaju. Ciągle to powtarzam, ale tak po prostu jest. Ten film jest jak dzieło sztuki, masz ochotę wziąć go i postawić w muzeum. Więc zrobienie tego znowu było trochę onieśmielające, powiedzmy, że trochę się tym denerwowałem. Ale już od dawna chciałem to zrobić i pomyślałem, że może powinniśmy dać temu szansę. Później jednak pomysł się rozmył, wydawało się, że nikt nie jest tym specjalnie podekscytowany. Straciłem więc zainteresowanie. Ale to zaczęło wracać, a Tim i ja rozmawialiśmy o tym na przestrzeni lat – mówił.

Keaton zapewnia też, że jest na co czekać. Zapewnił, że pod względem wizualnym film wygląda pięknie, a opowiedzianą w nim historię określił jako bardzo emocjonalną. 

To, co widziałem, wyszło bardzo fajnie – powiedział. Zamierzam obejrzeć to jeszcze raz po kilku drobnych poprawkach montażowych, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest super.

Najważniejsze role Michaela Keatona


Michael Keaton najlepiej znany jest z roli Człowieka Nietoperza, w którego wcielił się w filmach "Batman" i "Powrót Batmana". Z ich reżyserem, Timem Burtonem, współpracował również przy "Soku z żuka" i "Dumbo". W swojej filmografii ma również takie tytuły jak "Wiele hałasu o nic" Kennetha Branagha, "Zawód: Dziennikarz" Rona Howarda, "Jackie Brown" Quentina Tarantino czy "Policja zastępcza" Adama McKaya. Za pierwszoplanową rolę w "Birdmanie" Alejandro Gonzáleza Iñárritu został nominowany do Oscara. Na uwagę zasługują też jego występy w oscarowym "Spotlight", "McImperium", "Procesie Siódemki z Chicago" oraz serialu "Lekomania". 

O czym opowiada "Sok z żuka"? Zobacz zwiastun


"Beetlejuice Beetlejuice" to kontynuacja filmu "Sok z żuka", który trafił na ekrany w 1988 roku. Opowiada on o młodym małżeństwie, które wprowadza się do zamieszkałego przez duchy domu. Aby pozbyć się nieproszonych gości, zjawy wzywają bioegzorcystę. Zobaczcie zwiastun: Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones