Cameron Diaz na dobre wraca do aktorstwa. Zagra z Keanu Reevesem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cameron+Diaz+w+czarnej+komedii+Jonah+Hill.+W+obsadzie+jest+te%C5%BC+Keanu+Reeves-154447
Cameron Diaz na dobre wraca do aktorstwa. Zagra z Keanu Reevesem
źródło: Getty Images
autor: Tibrina Hobson
Cameron Diaz w połowie poprzedniej dekady odeszła na aktorską emeryturę. Wróciła na chwilę w filmie "Back in Action" na prośbę Jamiego Foxxa. Wtedy wydawało się, że to jednorazowa akcja. Diaz jednak musiało się aktorstwo znów spodobać, bo właśnie dowiedzieliśmy się, że zagra w kolejnym filmie.

Cameron Diaz w czarnej komedii Apple'aCameron Diaz dołączyła właśnie do obsady czarnej komedii "Outcome". Projekt produkuje Apple Films.

Gwiazdą obrazu jest Keanu Reeves. Za reżyserię odpowiada inny aktor – Jonah Hill. Zamierza również zagrać jedną z ról. Hill przygotował także scenariusz we współpracy z Ezrą Woodsem.

Bohaterem "Outcome" będzie Reef, zniszczony przez życie hollywoodzki gwiazdor. Kiedy dostaje tajemnicze wideo, musi zmierzyć się z dręczącymi go demonami i zadośćuczynić tym, których skrzywdził.

GettyImages-1150396081.jpg Getty Images © Tommaso Boddi


Co robiła Cameron Diaz, gdy nie grała w filmach?W 2014 roku swoją premierę miały trzy filmy z Cameron Diaz: "Sekstaśma", "Inna kobieta" i "Annie". Aktorka jednak miała dość i po cichu wycofała się z zawodu.

Nie znaczy to wcale, że nic nie robiła. Odniosła sukces jako pisarka. Jej książka "The Body Book" znalazła się na liście bestsellerów "New York Timesa". W 2020 roku wraz z Katherine Power stworzyła markę ekologicznych win Avaline.

Zwiastun filmu "Sekstaśma"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones