Claire Danes w "Full Circle", serialu Stevena Soderbergha

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Claire+Danes+w+%22Full+Circle%22%2C+serialu+Stevena+Soderbergha-147681
Claire Danes w "Full Circle", serialu Stevena Soderbergha
źródło: Getty Images
autor: Andrew Toth
Claire Danes ("Wąż z Essex") dołącza do obsady serialu "Full Circle". Projekt jest efektem współpracy między reżyserem Stevenem Soderberghiem ("KIMI") a scenarzystą Edem Solomonem ("Bill i Ted ratują wszechświat"). Na ekranie pojawi się także Zazie Beetz ("Atlanta"). Sześcioodcinkowy serial zobaczymy na HBO Max.


"Full Circle" – o czym opowie serial?"Full Circle" będzie polifoniczną historię o współczesnych nowojorczykach. W jej centrum będzie śledztwo w sprawie porwania dziecka, które połączy kilka odległych sobie postaci.

Ponoć Beetz ma wcielić się w agentkę U.S. Postal Inspection Service, odłamu służb mundurowych odpowiadających za ochronę amerykańskiej poczty i przeciwdziałaniu przestępstwom popełnianych za jej pomocą. Nieznane są szczegóły roli Danes.

Serial jest kolejną współpracą między Soderberghiem, Solomonem i producentem Caseyem Silverem – trójka współpracowała już przy powstałym dla HBO Max filmie "Bez gwałtownych ruchów".

W styczniu 2020 roku ogłoszono, że Steven Soderbergh podpisał trzyletnią umowę z HBO i HBO Max na produkcję formatów telewizyjnych oraz filmów. Pierwszym wspólnym projektem został komediodramat "Niech gadają". Wiemy już, że obie strony dalej kontynuują współpracę. W przygotowaniu jest "Magic Mike's Last Dance" – nowy i zarazem ostatni film w serii. W odróżnieniu od sequela "Magic Mike XXL" z 2015 roku Soderbergh pojawi się za kamerą, a jako tytułowy bohater powróci Channing Tatum.

Claire Danes – nadchodzące roleZnaną z "Homeland" oraz filmów "Romeo i Julia" czy "Temple Grandin" Claire Danes widzieliśmy niedawno w serialu "Wąż z Essex" platformy Apple TV+. Opowiada on o świeżo upieczonej wdowie, która przenosi się z wiktoriańskiego Londynu do wioski Aldwinter, zaintrygowana pogłoskami, że mityczny stwór znany jako wąż z Essex powrócił.


Na małym ekranie zobaczymy ją w "Fleishman is in Trouble", ekranizacji powieści Taffy Brodesser-Akner powstającej dla stacji FX oraz platformy Hulu. Zagrają również Jesse Eisenberg ("Zombieland: Kulki w łeb") i Lizzy Caplan ("Masters of Sex").

Aktorka pojawi się również w serialu "Rodham", adaptacji powieści, której autorką jest Sarah Treem. To opowieść o alternatywnej ścieżce życia Hilary Clinton, wykluczającej ślub z Billem Clintonem i startującej w wyborach prezydenckich 2016 roku jako uznana profesor. Danes i Dakota Fanning zagrają główną bohaterkę w różnym wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones