Będzie 2. sezon "Mecenas She-Hulk"? Tatiana Maslany odpowiada

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+b%C4%99dzie+2.+sezon+serialu+Marvela+%22Mecenas+She-Hulk%22+Tatiana+Maslany+odpowiada-153682
Będzie 2. sezon "Mecenas She-Hulk"? Tatiana Maslany odpowiada
Latem 2022 roku na platformie Disney+ swoją premierę miał serial "Mecenas She-Hulk". Minęło więc już całkiem sporo czasu, a my wciąż nie wiemy, czy serial doczeka się kontynuacji. Niedawno pytana o drugi sezon była gwiazda "Mecenas She-Hulk" Tatiana Maslany.

Co mówi o 2. sezonie serialu "Mecenas She-Hulk" Tatiana Maslany?Tatiana Maslany była niedawno gościem streamowanego na Twitchu programu "Codenames LIVE! — The New Class". To właśnie tam padło pytanie o to, czy będzie drugi sezon. Aktorka nie miała dla fanów dobrych wiadomości.

Nie sądzę - powiedziała Maslany. - Wydaje mi się, że rozsadziliśmy budżet i Disney zareagował na to "Nie. Dziękujemy".


O serialu "Mecenas She-Hulk"Jennifer Walters wiedzie skomplikowane życie trzydziestokilkuletniej prawniczki specjalizującej się w sprawach dotyczących nadludzi. Po otrzymaniu ratującej życie transfuzji krwi od swojego kuzyna, Bruce'a Bannera, zyskuje moce podobne do tych, które posiada Hulk. Bruce pomaga jej je okiełznać.

Inspiracją dla serialu platformy Disney+ były komiksy autorstwa Johna Byrne'a z lat 80. Ta seria wyróżniała się satyrycznym tonem i regularnym burzeniem tzw. "czwartej ściany" przez bohaterkę.

W serialu pojawiło się sporo znajomych twarzy, w tym: Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Smart Hulk, Tim Roth jako Emil Blonsky/Abomination i Benedict Wong jako Wong.

Zobacz odcinek Serial Killers, w którym oceniamy "Mecenas She-Hulk"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones