D23: Wszystkie nowości na temat aktorskich filmów Disneya

/Film, The Hollywood Reporter, The Wrap, youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/D23%3A+Wszystkie+nowo%C5%9Bci+na+temat+aktorskich+film%C3%B3w+Disneya-112984
W Anaheim nie mogło zabraknąć również prezentacji dotyczących aktorskich produkcji Disneya. I znów, materiały wideo zaprezentowane podczas D23 wciąż czekają na oficjalną prezentację.

"Księga dżungli"

Jon Favreau zaprezentował pierwszy plakat disnejowskiego widowiska. Oto on:


(kliknij, aby powiększyć)

Oprócz plakatu pokazano również zwiastun. Widzowie mogli usłyszeć głos Scarlett Johansson jako Kaa, Idrisa Elbę jako Shere Khana i Billa Murraya jako Baloo. Opis zaprezentowanych scen znajdziecie TUTAJ.

Urywki prezentacji możecie obejrzeć poniżej."Piraci z Karaibów 5"


Oto, jak prezentuje się logo filmu:


W Anaheim oficjalnie potwierdzono również to, że w piątej części powróci Will Turner. Zagra go ponownie Orlando Bloom. Oczywiście głównym bohaterem jest Jack Sparrow, który musi odnaleźć Trójząb Posejdona. Ten legendarny artefakt jest jedyną bronią przeciwko Kapitanowi Salazarowi (Javier Bardem), który wyrwał się z Diabelskiego Trójkąta i poprzysiągł zabicie wszystkich piratów (w tym również Jacka).

Urywki z prezentacji filmu znajdziecie poniżej:"Piękna i Bestia"

Uczestnicy D23 Expo jako pierwsi zobaczyli Emmę Watson w roli Belli i Dana Stevensa w roli Bestii. Materiał zawierał przesłanie od aktorów i fragment piosenki. Zdjęcia do filmu właśnie trwają, więc na więcej trzeba będzie poczekać. Urywki z prezentacji znajdziecie poniżej:"Alice Through the Looking Glass"

Wczoraj pokazaliśmy pierwsze plakaty do filmu. W Anaheim zaprezentowano również krótki klip wideo. Ujawnia on nową postać, którą zagrał Sacha Baron Cohen. Jego postać nosi imię Time (Czas). Pozwala on Alicji podróżować w czasie. A będzie to konieczne, by pomóc Szalonemu Kapelusznikowi. Time uprzedza bohaterkę, że przeszłości nie może zmienić, ale może się z niej wiele nauczyć. Fragmenty prezentacji znajdziecie poniżej:Zaprezentowano również logo filmu "Pete's Dragon".


Pokazano również króciutkie fragmenty samego filmu. Jedna ze scen przedstawia Pete'a biegnącego przez las. W innej Grace (Bryce Dallas Howard) pyta Pana Meachama (Robert Redford), czy słyszał o chłopcu, na co ten odpowiada, że nie wierzy, by chłopak mógł sam przeżyć sześć lat. Fragmenty prezentacji znajdziecie poniżej:Bardzo krótko omówiono również "The Queen of Katwe", w którym zagrała Lupita Nyong'o (obok Johnny'ego Deppa obecnie najczęściej zatrudniana osoba przez wytwórnię Disneya, z czego podczas prezentacji "Gwiezdnych wojen" zażartował nawet J.J. Abrams).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones