Eccleston obok Ridley w dramacie "Young Woman and the Sea"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Eccleston+obok+Ridley+w+dramacie+%22Young+Woman+and+the+Sea%22-146357
Eccleston obok Ridley w dramacie "Young Woman and the Sea"
źródło: Getty Images
autor: Tommaso Boddi
Christopher Eccleston (Pozostawieni) dołączył do Daisy Ridley, Tildy Cobham-Hervey i Stephena Grahama w obsadzie filmu "Young Woman and the Sea", powstającego obecnie dla platformy Disney+. Za sterami projektu stoi Joachim Rønning, reżyser "Czarownicy 2" i "Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara".

"Young Woman and the Sea" – o czy opowie film?GettyImages-634942982.jpg Getty Images © John Phillips


Scenariusz napisał Jeff Nathanson ("Złap mnie, jeśli potrafisz", "Król Lew"), opierając się na książce autorstwa Glenna Stouta. Bohaterką filmu będzie wybitna pływaczka Gertrude "Trudy” Ederle (Ridley), która w 1926 roku jako pierwsza kobieta wpław przepłynęła kanał La Manche. Córka niemieckich imigrantów żyjących na Manhattanie podjęła się wyzwania po zdobyciu złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w 1924 roku oraz ustanowieniu niepobitego przez 81 lat rekordu w pokonaniu 22 mil dzielących Nowy Jork i New Jersey.

Producentami "Young Woman and the Sea" są Jerry Bruckheimer i Chad Oman. Panowie odpowiadają za filmy z serii "Piraci z Karaibów", "Armageddon", "Bad Boys for Life", "Con Air" czy nadchodzące "Top Gun: Maverick".

Christopher Eccleston – skąd znamy aktora?Eccleston to brytyjski aktor znany z występów filmowych i telewizyjnych. W swoim CV ma m.in. role w następujących produkcjach: "Płytki grób", "Więzy miłości", "Elizabeth", "eXistenZ", "Inni", "24 Hour Party People", "28 dni później", "G.I. Joe: Czas Kobry", "Thor: Mroczny świat" i "Miłość w trudnych czasach". Na małym ekranie pojawiał się w "Pozostawionych", "Doktorze Who", "Słowie na A", "Safe House", "Oskarżonych" czy, ostatnio, u boku Connie Nielsen w "Close to Me".

Zwiastun filmu "Miłość w trudnych czasch"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones