Giancarlo Esposito w uniwersum Marvela! Już niedługo? W jaką postać wcieli się aktor?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Giancarlo+Esposito+w+uniwersum+Marvela+Ju%C5%BC+nied%C5%82ugo-155393
Giancarlo Esposito w uniwersum Marvela! Już niedługo? W jaką postać wcieli się aktor?
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Giancarlo Esposito ma już w swojej filmografii kilka ikonicznych ról czarnych charakterów. Dość powiedzieć, że wystąpił jako Gustavo Fring w "Breaking Bad" i Moff Gideon w "The Mandalorian". Czyżby na horyzoncie był kolejny tego typu występ? Esposito potwierdził, że dołączy do kinowego uniwersum Marvela. W kogo może się wcielić?

Giancarlo Esposito dołącza do MCUGettyImages-1470408913.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Podczas panelu na konwencie CCXP Giancarlo Esposito potwierdził, że zobaczymy go w MCU. Nie zagra jednak roli, w jakiej widzi go wiele fanów: aktor zdementował plotki, jakoby był nowym Profesorem X.

Esposito powiedział, że dostał inną rolę. Zdradził też, że zobaczymy go w niej "raczej wcześniej niż później" oraz, że to "coś lepszego niż możecie sobie wyobrazić".
 
Najbliższy projekt Marvela to "Deadpool & Wolverine", który trafi do kin w lipcu. Czy możliwe, że Esposito pojawi się już tam?

W przyszłym roku czekają nas premiery widowisk "Captain America: Brave New World" (który jest na etapie postprodukcji), "Thunderbolts" (zdjęcia do którego właśnie trwają) oraz "The Fantastic Four" i "Blade" (oba na etapie preprodukcji). Czy w którymś z tych filmów znalazła się rola dla aktora?

W jakiej roli chcielibyście zobaczyć Giancarla Esposito w uniwersum Marvela?

"Deadpool & Wolverine" - zwiastun
Giancarlo Esposito – najważniejsze roleIkoniczną rolą w dorobku Esposito jest oczywiście Gustavo "Gus" Fring z seriali "Breaking Bad" i "Zadzwoń do Saula". W swoim CV ma także występy w filmach "Maksymalne przyspieszenie", "Rób, co należy", "Król Nowego Jorku", "Czarny blues", "Noc na Ziemi", "Malcolm X", "Podejrzani", "Dym", "Ali", "Okja", a także w serialach "Dawno, dawno temu", "Jett", "Ojciec chrzestny Harlemu", "The Mandalorian" i "The Boys".
   
Gracze widzieli go w roli głównego antagonisty "Far Cry 6". Swojego głosu użyczał m.in. w animowanej produkcji "Cyberpunk: Edgerunners", "Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos" czy "Księga dżungli".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones