Jak się mają produkcje stacji ABC?

Yahoo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jak+si%C4%99+maj%C4%85+produkcje+stacji+ABC-57433
Szef stacji ABC Stephen McPherson udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat przyszłości poszczególnych seriali kanału. I choć przyszłość najnowszych propozycji komediowych jest świetlista, może okazać się znacznie gorsza dla innych produkcji.

Sitcomy "The Middle", "Modern Family" oraz "Cougar Town: Miasto kocic" radzą sobie bardzo dobrze. Szybko po premierze zyskały rzesze fanów, a dwa ostatnie również uznanie krytyków. Dlatego nie należy się dziwić, że wszystkie dostały zamówienia na drugi sezon.

Chociaż stacja jest rozczarowana tym, w jaki sposób radzi sobie "Brzydula Betty" w piątkowe wieczory, to jednak fani nie mają się czym martwić. Produkcja powinna być kontynuowana. Oczywiście jeśli zwiększy się jej oglądalność w nowym środowym paśmie.

Dobrze ma się również serial "Castle". Stacja stoi za nim murem, bo oglądalność serialu jest na wysokim poziomie. Na sierpień 2010 roku planowane jest wydanie drugiej książki Richarda Castle'a pt. "Heat Wave".

Nie za różowo ma się natomiast sytuacja dwóch produkcji "Hoży doktorzy" oraz "Better Off Ted". Nie anulowano jeszcze tych seriali, ale potrzebne są zmiany, by zwiększyła się ich oglądalność. McPherson powiedział, że nie wierzy, iż uratowanie "Hożych doktorów" miało sens i że ten serial ma duży potencjał. Przypomnijmy, że z serialu odeszła większość stałej obsady, a on sam zmienił swoją fabułę. Zamiast przygód młodych lekarzy w szpitalu, mamy przygody studentów w szkole medycznej i na praktykach szpitalnych. Również przygody Teda w drugim sezonie straciły na oglądalności. Jednym z powodów może być długa przerwa między obydwoma sezonami. Decyzje w sprawie tych dwóch seriali zapadną pod koniec tego miesiąca.

Fani "Chirurgów" nie mają się na razie czym martwić. Większość głównych aktorów ma podpisane kontrakty na następne dwa lub trzy lata. Wyjątkiem jest Katherine Heigl, która w tej chwili jest na czymś w rodzaju urlopu macierzyńskiego, spędza bowiem czas ze swoją nowo adoptowaną córeczką. Chociaż jest jej w serialu mniej, to nieprawdą jest, że z niego odchodzi.
Udostępnij: