Netflix: Top 10 tygodnia – Zack Snyder triumfuje. Jego rebelianci podbili świat

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+na+%C5%9Bwiecie.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+18-24.12.2023-153426
Netflix: Top 10 tygodnia – Zack Snyder triumfuje. Jego rebelianci podbili świat
źródło: Materiały prasowe
Zack Snyder powraca na ekrany z nowym filmem, który przejmuje pierwsze miejsce listy najpopularniejszych tytułów na platformie. "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia" nie osiągnęło jednak spektakularnego wyniku, ledwie wyprzedzając film "Zostaw świat za sobą", który jest pokazywany już przez trzy tygodnie. Wśród seriali najlepszy wynik należał do komediodramatu "Moje życie z Walterami". Jakie pozostałe propozycje podbiły serca widzów z całego świata i trafiły do zestawienia najchętniej oglądanych produkcji w ofercie platformy Netflix? Przekonajcie się poniżej.

Top 10 filmów Netfliksa na świecie: 18-24.12.2023Były żołnierz piechoty morskiej rusza w pościg za rabusiami diamentów, którzy w trakcie napadu wzięli jego żonę jako zakładniczkę.

Zrzędliwy i zgryźliwy Grinch spiskuje, aby zrujnować Święta swoich radosnych sąsiadów z Whoville. Czy życzliwość małej dziewczynki sprawi, że ruszy go sumienie?

Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

Potajemnie zatrudniony w firmie winiarskiej matki mężczyzna zakochuje się we wdowie, od której wynajmuje mieszkanie. Czy prawda zniweczy ich świąteczny romans?

Rodzina pogrąża się w chaosie, gdy tuż przed świętami wyjątkowe kosmiczne zdarzenie sprawia, że rodzice zamieniają się ciałami ze swoimi nastoletnimi dziećmi.

Animowana komedia muzyczna o dorastaniu, opowiadająca o ostatnim roku szkoły podstawowej widzianym oczami klasowego zwierzaka. Aktor i komik Adam Sandler jest całkowicie w swoim żywiole użyczając głosu 74-letniej jaszczurce o imieniu Leo. Ten zmęczony życiem gad od dekad przebywa w tej samej sali lekcyjnej, dzieląc terrarium z żółwim kumplem (Bill Burr). Gdy Leo dowiaduje się, że został mu tylko rok życia, postanawia uciec na wolność, ale zamiast tego zostaje wplątany w problemy nerwowych uczniów i pewnego niemożebnie wrednego pedagoga. Tym samym lista rzeczy, które powinien zrobić przed śmiercią, okazuje się wyjątkowo dziwaczna, ale za to jakże fascynująca...

"Super Mario Bros. Film" to nowe, zapierające dech w piersiach widowisko, nakręcone na podstawie gry, która od 35 lat cieszy się uznaniem milionów graczy. Bracia hydraulicy - Mario i Luigi, próbując uratować dzielnicę w której mieszkają, przypadkowo przenoszą się do różnych światów. Mario trafia do tajemnicznego Grzybowego Królestwa, w którym poznaje Księżniczkę Peach. Zawiązuje z nią przymierze, by pomóc jej obronić Królestwo przed złowrogim Bowserem oraz odbić swojego brata. Czy Mario i Luigi zdołają pokonać Bowsera i ocalić Grzybowe Królestwo?

Po ucieczce z farmy Tweedy'ego, podczas której o mało nie zginęła, Ginger znalazła wreszcie to, o czym marzyła – spokojne schronienie na wyspie, na której całe stado mogło zapomnieć o zagrożeniu ze strony ludzi. Kiedy Ginger i Rocky'emu wykluwa się dziewczynka o imieniu Molly, świeżo upieczona mama nie posiada się ze szczęścia. Jednak pozostałe kurczaki muszą zmierzyć się z nowym i przerażającym zagrożeniem. Ginger i jej ekipa nie wahają się ani chwili – choć stawką jest niedawno zdobyta wolność, wkraczają do akcji.

Rodzinne wakacje na Long Island zostają zakłócone przez dwójkę nieznajomych, którzy przynoszą wiadomość o tajemniczym cyberataku. Gdy groźba zagłady staje się coraz bardziej nieuchronna, obie rodziny muszą zdecydować, jak najlepiej przetrwać potencjalny kryzys, jednocześnie próbując znaleźć własne miejsce w rozpadającym się świecie.

Gdy spokojnej kolonii na skraju galaktyki zagrażają potężne armie, największą nadzieją na przetrwanie mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza Kora (Sofia Boutella). Mając za zadanie znaleźć wyszkolonych wojowników, którzy zjednoczą się z nią w walce, Kora zbiera grupkę outsiderów, powstańców, wieśniaków i wojennych sierot z różnych światów, których łączy potrzeba odkupienia i zemsty. W bitwie o losy galaktyki powstaje nowa armia bohaterów.Top 10 seriali Netfliksa na świecie: 18-24.12.2023(Sezon 1) Dzięki udoskonalonym nagraniom archiwalnym i wywiadom z przedstawicielami wszystkich stron konfliktu ten dokument przedstawia II wojnę światową w zupełnie nowej odsłonie.

(Sezon 5) Barwna ekipa z Gotham Garage naprawia i przerabia przeróżne samochody i ciężarówki. Liczą na to, że te efektowne cacka uda im się sprzedać za grube pieniądze.

(Sezon 3) Zdani na własne siły, gotowi na nowe znajomości, skłonni do flirtów single szukają miłości na bezludnej wyspie, z której można uciec tylko we dwoje na romantyczną randkę.

7

Potwór z Gyeongseongu

Kyeong-seong-keu-ri-cheo
1h 8m
(Sezon 1) Gyeongseong, rok 1945. W mrocznym okresie historii Seulu pod rządami kolonialnymi młody przedsiębiorca i piękna detektyw walczą z potworem zrodzonym z ludzkiej chciwości.

(Sezon 1) Oddział specjalny udaremnia atak na Las Vegas i nagradza się ostrą imprezą. Kiedy jednak pojawia się prawdziwe zagrożenie, bohaterowie muszą wytrzeźwieć, aby uratować miasto.

(Sezon 1) Bezlitosny demon traci swoje zdolności, gdy wchodzi w układ z oziębłą dziedziczką, która może mieć klucz do jego mocy i serca.

W stand-upie o podróżach po świecie Trevor Noah opowiada o hymnach narodowych, niefortunnej wycieczce po Berlinie i francuskiej arogancji.

(Sezon 6) Związek księżnej Diany i Dodiego Fayeda rozkwita. Jednak nieszczęsna podróż samochodem ma druzgocące konsekwencje. Książę William próbuje wrócić do życia w Eaton po śmierci matki, a rodzina królewska musi zmierzyć się z reakcją opinii publicznej. Zbliżający się Złoty Jubileusz skłania królową do refleksji nad przyszłością monarchii w związku ze ślubem Karola i Camilli oraz związkiem Williama i Kate, który zapowiada się niczym opowieść z bajki.

(Sezon 1) Młodociany przestępca, Yusuke Urameshi, poświęca życie dla innego człowieka. Po śmierci powraca jako "detektyw-duch" rozwiązujący sprawy, za którymi stoją źli yokai.

(Sezon 1) "Moje życie z Walterami" to wzruszająca historia o dorastaniu, której bohaterką jest piętnastoletnia mieszkanka Manhattanu Jackie Howard, osierocona w wyniku tragicznego wypadku. Dziewczyna porzuca swoje uprzywilejowane życie w Nowym Jorku i przeprowadza się do stanu Kolorado, aby zamieszkać z Katherine, swoją nową opiekunką i najlepszą przyjaciółką matki, która wraz z mężem George'em wychowuje dziesięcioro dzieci. Oswajając się stopniowo z nowym i chaotycznym wiejskim życiem, Jackie chce zrealizować swoje marzenie o dostaniu się na uczelnię Princeton. Sprawę utrudniają uczucia, jakimi darzy dwóch bardzo różnych braci Walterów - godnego zaufania kujona Alexa oraz tajemniczego i niepoukładanego Cole'a. Napięcia i uczucia, które Jackie próbuje wyprzeć, mogą pokrzyżować jej plany. Czy dziewczynie uda się pozostać wierną sobie i jednocześnie znaleźć miłość?

Zwiastun serialu "Moje życie z Walterami"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones