Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Miłość do kwadratu jeszcze raz" podbija świat

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+w+Polsce.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+13-19.02.2023-149689
Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Miłość do kwadratu jeszcze raz" podbija świat
Kolejny tydzień dla polskich subskrybentów platformy Netflix upłynął na oglądaniu rodzimych produkcji. Podbijająca światowe rynki kontynuacja komedii "Miłość do kwadratu jeszcze raz" pokonała romantyczne "U ciebie czy u mnie?". Wśród seriali na drugim miejscu zadebiutowała nowa fantastycznonaukowa propozycja z nad Wisły, "Dziewczyna i kosmonauta", który przegrał walkę o prymat z kolejna nowością, "Prawo Lidii Poët". Jakie tytuły podbiły serca użytkowników platformy i trafiły do rankingu najchętniej oglądanych w ostatnim tygodniu? Przekonajcie się poniżej.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 13-19.02.2023



W tej komedii, której reżyserem jest Kenya Barris, świeżo upieczona para oraz ich najbliżsi kluczą po meandrach miłości i relacji rodzinnych, próbując radzić sobie we współczesnym świecie naznaczonym konfliktami kulturowymi, spełniać społeczne oczekiwania i pokonywać różnice pokoleniowe.


Nastolatka jest świadkiem makabrycznego morderstwa na imprezie w swoim nowym miasteczku. Wkrótce potem zaczyna mieć niepokojące wizje i pragnienia.


8

Zgubiony telefon

Seumateuponeul tteoreotteuryeosseul ppuninde
1h 57m
Życie pewnej kobiety zmienia się w koszmar, gdy niebezpieczny mężczyzna znajduje zgubiony przez nią telefon i zaczyna śledzić jej każdy krok.


W wyniku ciągu tajemniczych zdarzeń nastolatek zaczyna podejrzewać, że nowy partner jego matki jest seryjnym mordercą czyhającym na życie jego rodziny.


Nieustępliwa nastolatka z Australii podąża za marzeniami – i stawia czoła lękom – pragnąc zostać najmłodszą osobą, która samodzielnie opłynie świat.


Po nieudanej próbie odbicia zakładników ekipa SWAT z Detroit staje się celem zbuntowanego agenta rządowego, który planuje zemstę. W roli głównej znany z serialu "W garniturach" Gabriel Macht.


Dwoje sfrustrowanych ludzi, którzy nigdy się nie spotkali, wrzuca monety do fontanny i śni o sobie nawzajem. Według tradycji para ma tylko tydzień, żeby się odnaleźć.


Popularny dziennikarz i kobieciarz zastanawia się nad swoimi wyborami życiowymi, gdy zakochuje się w prowadzącej podwójne życie modelce.


Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre.


Związek Enzo i Moniki przeżywa trudne chwile, gdy okazuje się, że znany dziennikarz stracił pracę, a Monika zaczyna nowy etap w swoim życiu. Twardo stąpająca po ziemi nauczycielka podejmuje wyzwanie prowadzenia show dla dzieci, a Enzo poszukuje nowej ścieżki dla siebie. Między nimi staje Rafał, sławny i przystojny prezenter telewizyjny. Czy ich miłość wytrzyma tę próbę? W końcu nigdy nie jest za późno, żeby w życiu zacząć coś nowego.



Top 10 seriali Netfliksa w Polsce: 13-19.02.2023



(Sezon 5) Ryder i jego nieustraszona psia ekipa powracają z misją robienia dobrych uczynków. Tym razem ratują tajemniczą istotę i pomagają zagubionemu strusiowi wrócić do domu.


(Sezon 6) Kapitan Ryder i jego ekipa podejmują liczne ekscytujące wyzwania w swoim rodzinnym mieście zwanym Zatoką Przygód. Animacja dla najmłodszych jest rekordzistą – wśród najchętniej oglądanych seriali w Polsce szósta seria znalazła się już po raz 54.


(Sezon 1) Błyskotliwy menadżer księgarni Joe (Penn Badgley) poznaje młodą aspirującą pisarkę Beck (Elizabeth Lail). Posługując się mediami społecznościowymi, mężczyzna zdobywa wiedzę na temat dziewczyny, by móc się do niej zbliżyć. Z czasem jego niewinne zauroczenie przeradza się w obsesję. Joe szybko zaczyna likwidować każdą przeszkodę, która mogłaby zakłócić jego plan zdobycia kobiety. Serial oparto na podstawie bestsellerowej powieści Caroline Kepnes.


(Sezon 1) "Love Never Lies Polska" to adaptacja hiszpańskiego formatu "Miłość i kłamstwa". Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy "Love Never Lies Polska" za każde kłamstwo tracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze.


(Sezon 1) Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.


(Sezon 1) Wymagający turniej sprawnościowy, w którym setka doskonale wysportowanych zawodników i zawodniczek rywalizuje o trofeum i nagrodę pieniężną.


(Sezon 4) Serial oparty na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. Zastanawialiście się kiedyś, co można zrobić z miłości? Błyskotliwy księgarz, który traci głowę dla początkującej pisarki, udowadnia, że wszystko. Wykorzystując internet i media społecznościowe, zbiera masę prywatnych informacji na jej temat, by tylko się do niej zbliżyć. Zauroczenie szybko zmienia się w obsesję, a mężczyzna z rozmysłem i potajemnie usuwa każdą przeszkodę – i osobę – stojącą na drodze do ukochanej.


(Sezon 1) Grupa zadziornych nastolatków pobiera aplikację, która wydaje niebezpieczne polecenia ze śmiertelnymi konsekwencjami. Zaczyna się lato grozy.


(Sezon 1) Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.


(Sezon 1) Prawdziwa historia Lidii Poët, pierwszej kobiety prawnika we Włoszech, która otrzymała zakaz wykonywania zawodu, ale przygotowała apelację, aby obalić decyzję sądu.


Zwiastun serialu "Prawo Lidii Poët"



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones