Netflix prezentuje pełną listę premier na kwiecień 2024. Nowe filmy, seriale, programy

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+prezentuje+pe%C5%82n%C4%85+list%C4%99+premier+na+kwiecie%C5%84+2024.+Nowe+filmy%2C+seriale%2C+programy-154755
Netflix prezentuje pełną listę premier na kwiecień 2024. Nowe filmy, seriale, programy
Kwiecień tuż-tuż, a to oznacza nowe filmy i seriale w serwisach VOD. W kwietniu Netflix przygotował dla Was porcję znakomitych nowości. Znajdziecie wśród nich zarówno nowe seriale ("Ripley", "Parasyte: The Grey", "Martwi detektywi"), jak i kontynuacje swoich ulubionych produkcji (drugi sezon "Szkoły złamanych serc"), a także nowe filmy oryginalne ("Mocny temat", "Kradzież", "Rebel Moon – Część 2: Zadająca rany").

A to nie wszystko! Zobaczcie przygotowane przez nas zestawienie najciekawszych premier, które już w kwietniu trafią na Netflix! Na który film lub serial czekacie najbardziej? Który tytuł polecicie znajomym? Czekamy na Wasze komentarze. 

Jeśli macie ochotę nadrobić zaległości z pierwszego kwartału 2024 roku, zapoznajcie się z poniższymi listami:
 
Pełna lista nowości Netfliksa na marzec 2024
Pełna lista nowości Netfliksa na luty 2024
Pełna lista nowości Netfliksa na styczeń 2024.

1 kwietnia


Po przeżyciu strasznego wypadku motocyklowego Stuart Long zastanawia się, czy może wykorzystać swoją drugą szansę, aby pomóc innym odnaleźć ich drogę – co doprowadza tego byłego boksera-amatora do zaskakującego wniosku, że powinien zostać księdzem.

Carrie Bradshaw, nowojorska felietonistka pisząca o życiu intymnym, próbuje się odnaleźć w świecie uczuć z pomocą przyjaciółek – Mirandy, Charlotte i Samanthy.

Hipisowski uliczny kaznodzieja, nieszczęśliwy nastolatek i purytański pastor z Kalifornii wspólnie tworzą w latach 70. zupełnie nowy rodzaj kościoła.

Osamotniony i borykający się z problemami finansowymi ogrodnik zostaje kurierem meksykańskiego kartelu narkotykowego.

Zagubieni podróżnicy trafiają do tajemniczego miasteczka, z którego nie ma ucieczki, gdzie złowrogie siły zatruwają ich umysły i polują na nich nocą.

We współczesnej adaptacji powieści Doyle’a słynny detektyw i mistrz dedukcji pracuje w Londynie jako biegły i przenikliwy konsultant inspektora Lestrade’a.

Magiczne żarty Justina Willmana

The Magic Prank Show with Justin Willman
Iluzjonista, komik i kawalarz Justin Willman ze swoją ekipą robi niczego niepodejrzewającym ludziom dowcipy, żeby pomóc odegrać się na nich tym, którym zaszli za skórę.


2 kwietnia


Życie małżeńskie stawia nowe wyzwania przed Shaunem i Leą, podczas gdy personel szpitala mierzy się z kolejnymi trudnymi przypadkami i dramatami w relacjach osobistych.


3 kwietnia


Gdy początkujący rockman musi zastąpić swojego słynnego sobowtóra śpiewającego muzykę sertanejo, staje przed życiowym wyborem – wyrzec się tożsamości czy posłuchać serca.

Seria makabrycznych morderstw wstrząsnęła życiem nocnym Berlina w 2012 roku. Morderca był nieuchwytny – do czasu gdy jedna z ofiar przeżyła jego atak.

Dziwne spotkania, niewyjaśnione zaginięcia, przerażające zdarzenia i inne zaskakujące zjawiska to temat tego mrożącego krew w żyłach, dociekliwego serialu dokumentalnego.


4 kwietnia


Crooks

Rywalizujące ze sobą gangi ścigają się po całej Europie w pogoni za bezcenną monetą. Emerytowany włamywacz łączy siły z drobnym gangsterem, aby dokonać ostatniego skoku.

W swoje trzynaste urodziny Carmie odkrywa, że jest w połowie człowiekiem, a w połowie wampirzycą i że zdolności nadprzyrodzone bardzo utrudniają życie w szkole.

Oszust podejmuje niezwykłą pracę we Włoszech i dostaje się do świata bogactwa i przywilejów. Jednak aby w nim pozostać, musi utkać misterną sieć kłamstw.

Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć.


5 kwietnia


Oparta na faktach fabularyzowana historia zza kulis kompromitującego wywiadu, który reporterka programu Newsnight przeprowadziła z księciem Andrzejem.

Media antyspołecznościowe: Memy problem

The Antisocial Network: Memes to Mayhem
1h 24m
Od powstania ruchu QAnon po zamieszki z 6 stycznia – ten film wyjaśnia, jak grupa znudzonych nastolatków, która stworzyła internetową społeczność dla samotników, przypadkiem podważyła konsensualne postrzeganie rzeczywistości.


8 kwietnia


Kodi, Summer i Eddy – rodzeństwo rdzennych Amerykanów – mają wielką wspólną tajemnicę: są strażnikami przyrody w parku narodowym, który nazywają swoim domem.


9 kwietnia
10 kwietnia


Stara sprawa znów zostaje otwarta, gdy zaginięcie reportera ściąga jego córkę do górskiego miasteczka prześladowanego przez sektę, tajemnice i śmierć.

Porwanie lotu 601

Secuestro del vuelo 601
Dwie stewardessy z porwanego samolotu próbują przechytrzyć napastników, którzy prowadzą intensywne negocjacje z władzami na ziemi oraz załogą.

Serial reality o więzieniu w Arkansas, w którym szeryf rozpoczyna radykalny eksperyment społeczny, dając osadzonym więcej swobody.

Wielka Brytania

Kiedy Jennifer Pan dzwoni na numer alarmowy, żeby zgłosić, że zastrzelono jej rodziców, staje się główną podejrzaną w nietypowej sprawie kryminalnej.


11 kwietnia


Uprzejmy gest komika wobec bezbronnej kobiety staje się początkiem obsesji, która może zrujnować życie ich obojga.

Młoda fanka podstępem dostaje się do pokoju redakcji doświadczonego prezentera i szybko odkrywa mroczną stronę ambicji, zazdrości i potrzeby bycia w centrum uwagi.

Prowokacyjny mural ujawnia potajemne łóżkowe schadzki uczniów liceum Hartley. Jego autorka, Amerie, musi stawić czoła przykrym konsekwencjom swoich działań jako wyrzutek.


12 kwietnia


Podróż

A Journey
1h 55m

Filipiny

Chora na raka kobieta odmawia leczenia i razem z mężem i najlepszym przyjacielem wyrusza w podróż po Tasmanii, aby spełnić swoje marzenia.

W tej nowej, prześmiewczej wersji znanego serialu nowe pokolenie Evansów stara się przeżyć z dnia na dzień na dzielni w Chicago.

Ostre teksty piosenkarza z nizin społecznych przynoszą mu sławę – i falę brutalnej krytyki w całym Pendżabie. Za sukces przyjdzie mu zapłacić najwyższą cenę.

Valentina jest młodą pianistką, która zaczyna nowy rozdział w życiu. Jej sąsiad David to wynalazca, który nie znosi hałasu. Dzieląca ich cienka ściana będzie ich swatką.

W tym poruszającym dramacie inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami młoda kobieta ze szwedzkiej rdzennej społeczności Saamów tropi mordercę, aby wyrównać osobiste rachunki.

Po wyrzuceniu z lasu Dzięciołek Woody sądzi, że jego nowym domem będzie obóz Juhu – jednak inspekcja grozi zamknięciem obozu.


16 kwietnia


Jimmy Carr obala pogląd, że nie można dziś z niczego żartować, celnie punktując kwestie kontroli, religii, kultury unieważniania czy świadomej zgody.


17 kwietnia


Będziesz lepszą wersją siebie czy może kimś zupełnie innym? W tej strategicznej rywalizacji zawodnicy muszą dokonać wyboru, aby wygrać duże pieniądze.

W tej nieprzewidywalnej survivalowo-strategicznej rywalizacji 13 zaczynających od zera uczestników walczy o miejsce w luksusowej willi i 150 tysięcy euro nagrody.

Na całej swej powierzchni Ziemia pulsuje życiem. W oparciu o najnowsze odkrycia naukowe dokument pokazuje sieć zależności obejmujących naszą planetę.

Japonia

Inspirowana klasycznymi opowieściami braci Grimm antologia sześciu baśni o nieco mrocznej atmosferze pokazujących ciemną stronę ludzkich pragnień.


18 kwietnia


Jak bracia

Baesh U'Bamayim
Dwóch najlepszych przyjaciół, którzy właśnie otrzymali szokujące wiadomości, wyjeżdża z Jerozolimy do Krakowa na mecz piłkarski w nadziei, że zostawi problemy za sobą.

Afroamerykańska robotnicza rodzina z Indiany marzy o lepszym życiu i wspiera się nawzajem w codziennych zmaganiach.


19 kwietnia


Rebel Moon - Część 2: Zadająca rany

Rebel Moon - Part 2: The Scargiver
2h 3m

Dania

Szwecja

USA

Węgry

Wielka Brytania

Gdy buntownicy czynią przygotowania do walki z Macierzą, zadzierzgują się nierozerwalne więzi, objawiają się bohaterowie – i rodzą się legendy.


22 kwietnia


Japonia

Kanada

USA

Wielka Brytania

Razem ze swoimi ulubionymi bohaterami przeżywaj piękne przygody, podczas których poznają oni uczucia i otaczający ich świat.


23 kwietnia


W XIX wieku, gdy południem Włoch rządzą rozbójnicy, Filomena zostawia swoje dostatnie, lecz smutne życie, i staje na czele niebezpiecznej wyprawy po skarb.

Uczestnicy poruszający się między dżunglą a willą muszą dbać o przyjaciół i uważać na wrogów. Kto wygra odwiedziny w raju i 100 000 euro?


24 kwietnia


Kiedy nastoletni Billy i Dogge trafiają do lokalnego gangu, muszą zmierzyć się z pełnym przemocy światem, przed którym nie potrafią jeszcze sami się obronić.


25 kwietnia


Dwa nastoletnie duchy i jasnowidzka rozwiązują zagadki dla swoich nadnaturalnych klientów – aż pewnego dnia na ich drodze staje potężna czarownica.

Świetny strzelec wyborowy i beznadziejny playboy – prywatny detektyw Ryo Saeba – niechętnie łączy siły z siostrą swojego zmarłego partnera, aby zbadać sprawę jego śmierci.


26 kwietnia


Rosario Porto i Alfonso Basterra zgłaszają zaginięcie swojej córki Asunty, ale śledztwo wkrótce obraca się przeciwko nim. Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Ten lekki w odbiorze i pouczający dokument zgłębia tajemnice układu pokarmowego, demistyfikując rolę, jaką zdrowe jelita odgrywają dla naszego ogólnego samopoczucia.


29 kwietnia


Miesiąc miodowy

Honeymoonish
Nowożeńcy odkrywają podczas miesiąca miodowego, że różnią się niemal pod każdym względem – ale czy takie przeciwieństwa mogą się przyciągać?


30 kwietnia


Fiasco

Młody i ambitny reżyser Raphael kręci swój pierwszy film pełnometrażowy, jednak sytuacja, z jaką przyjdzie mu się zmierzyć na planie, storpeduje jego zamierzenia i wywoła lawinę chaotycznych zdarzeń, których nie będzie w stanie zatrzymać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones