FOTO: Netflix zaprasza do świata "Terminatora"

EW / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+zaprasza+do+%C5%9Bwiata+%22Terminatora%22.+Zdj%C4%99cia+z+serialu+anime-155605
FOTO: Netflix zaprasza do świata "Terminatora"
Latem na platformie Netflix swoją premierę będzie miał serial anime "Terminator Zero". Entertainment Weekly poświęciło mu cały artykuł, przy okazji prezentując nowe zdjęcia z niego.

"Terminator Zero". Zobacz zdjęcia
Co wiemy o "Termiantor Zero"?Za serial "Terminator Zero" odpowiada Mattson Tomlin (aktualnie szykuje "The Batman Part II"). To on opracował fabułę wszystkich ośmiu odcinków.

Akcja serialu osadzona została w Tokio 1997 roku. Sztuczna Inteligencja znana jako Skynet uzyskuje samoświadomość i rozpoczyna wojnę z ludźmi. Schwytana pomiędzy przyszłością i przeszłością jest żołnierka, która zostaje wysłana w przeszłość, by zmienić los ludzkości.

Trafia do 1997 roku, gdzie ma za zadanie chronić naukowca Malcolma Lee. Pracuje on nad Sztuczną Inteligencją, która miałaby być konkurencją dla Skynetu. Zmagający się z moralnymi konsekwencjami swojego stworzenia Malcolm, musi także ratować się przed przysłanym z przyszłości elektronicznym mordercą, który na zawsze odmieni losy jego trójki dzieci.

Jak deklaruje Tomlin w artykule EW, serial traktuje wszystkie filmy kinowe jako część kanonu. Jednak nie odnosi się do nich wprost. W serialu nie pojawia się ani Sara Connor ani jej syn.

Premiera serialu 29 sierpnia.

Teaser serialu "Terminator Zero"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones