Ryan Gosling zaśpiewa piosenkę "I'm Just Ken" z filmu "Barbie" na Oscarach

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/OSCARY+2024%3A+Ryan+Gosling+za%C5%9Bpiewa+%22I%27m+Just+Ken%22+z+filmu+%22Barbie%22-154316
Ryan Gosling zaśpiewa piosenkę "I'm Just Ken" z filmu "Barbie" na Oscarach
Koniec spekulacji, koniec załamywania rąk, koniec wysyłanych w eter próśb. Ryan Gosling wystąpi podczas ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej i zaśpiewa nominowaną do Oscara piosenkę "I'm Just Ken". Ujawniono również, że podczas gali na scenie pojawią się m.in. Zendaya, Brendan Fraser, Michelle Yeoh i Nicolas Cage.

Ryan Gosling wystąpi podczas oscarowej gali



GettyImages-1527959025.jpg Getty Images © Dave Benett


Źródła magazynu "Variety" donoszą, że Ryan Gosling pojawi się na scenie 96. ceremonii wręczenia Oscarów, by wykonać piosenkę z filmu "Barbie". Akademia nie skomentowała jednak na razie tej informacji.

Jeszcze na początku lutego Gosling twierdził, że nie został poproszony o występ i wyrażał związane z tym wątpliwości. Zaznaczył jednak, że jest "otwarty" na propozycję. Tymczasem Mark Ronson, współautor piosenki, zdradził, że występ na Oscarach to marzenie Goslinga. Wygląda na to, że uda się je spełnić.

"I'm Just Ken" to jedna z dwóch piosenek z filmu "Barbie", które walczą w tym roku o Oscara. Drugą jest "What Was I Made For?" w wykonaniu Billie Eilish.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?



"Barbie" - zwiastun



Oscary 2024: Znamy nazwiska prezenterów



Akademia ujawniła też nazwiska niektórych gwiazd, które pojawią się w tym roku na scenie w charakterze prezenterów i/lub będą wręczać nagrody.

Na liście jest czwórka zeszłorocznych laureatów w kategoriach aktorskich: Brendan Fraser z "Wieloryba" oraz Michelle Yeoh, Ke Huy Quan i Jamie Lee Curtis z "Wszystko wszędzie naraz".

Ponadto mają pojawić się m.in. laureaci Oscara Mahershala Ali, Jessica Lange, Matthew McConaughey, Lupita Nyong’o, Sam Rockwell, Nicolas Cage i Al Pacino, a także Zendaya i Michelle Pfeiffer.

Oscary zostaną wręczone 10 marca.

"Mam parę uwag": Rozmawiamy o "Barbie"



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones