Ruszyła produkcja ostatniego sezonu "Stranger Things"! Jest zdjęcie obsady

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ruszy%C5%82a+produkcja+ostatniego+sezonu+%22Stranger+Things%22+Jest+zdj%C4%99cie+obsady-153560
Ruszyła produkcja ostatniego sezonu "Stranger Things"! Jest zdjęcie obsady
Ekipa "Stranger Things" poinformowała, że produkcja 5., ostatniego sezonu serialu w końcu się rozpoczęła. Na oficjalnym koncie pojawiło się zdjęcie obsady z podpisem: "Kod czerwony / Stranger Things 5 / produkcja oficjalnie rozpoczęta!". 

Zobaczcie poniżej. 


Ostatni sezon "Stranger Things" – co wiemy?


Fabuła zakończenia serialu trzymana jest w tajemnicy, ale David Harbour podkreśla w wywiadach, że cała ekipa dokłada wszelkich starań, aby finał serialu był ukoronowaniem dotychczasowej pracy. Potwierdził też, że piąty sezon będzie kontynuacją wydarzeń z czwartego. 

Po zakończeniu czwartego sezonu – kiedy jesteśmy na tym wzgórzu, patrząc na popiół, dym i ogień – zamierzamy zacząć gdzieś tam. Musicie sobie zatem wyobrazić, że świat jest zupełnie innym miejscem – powiedział.

Nie da się kontynuować czwartego sezonu i nie podbić skali oraz głębi, powiedział Shawn Levy w wywiadzie dla magazynu "Total Film". To duże, duże kinowe widowisko, które - tak akurat wyszło - nazywa się serialem. Sezon piąty "Stranger Things" będzie tak wielki jak największe filmy.

Harbour dodał również ostatnio, że ostatni sezon będzie prawdziwym zwieńczeniem serii:

Piękno polega na tym, że to będzie prawdziwe zakończenie – sprawy zakończą się w bardzo realny sposób. Neflix będzie robił spin-offy, ale nasza historia, która rozpoczęła się w laboratorium i odwróconym świecie, jest spójną, skończoną opowieścią. 

"Stranger Things"
Na ekranie powrócą: Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton i David Harbour

"Stranger Things" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Jakub Popielecki i Michał Walkiewicz rozmawiają o finałowych odcinkach czwartego sezonu "Stranger Things":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones