Ryan Gosling w Marvelu? Lady Deadpool w "Deadpoolu 3"? Nowe pogłoski z Hollywood

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Gosling+w+Marvelu+Lady+Deadpool+w+%22Deadpoolu+3%22-153372
Ryan Gosling w Marvelu? Lady Deadpool w "Deadpoolu 3"? Nowe pogłoski z Hollywood
źródło: Materiały prasowe
Zagrał Kena, pora dołączyć do uniwersum Marvela? Według najnowszej plotki z Hollywood Ryan Gosling spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios. Czyżby aktor był brany pod uwagę przy obsadzaniu jednego z widowisk studia? Jest też druga pogłoska - raczej nie powiązana z pierwszą: w "Deadpoolu 3" być może pojawi się kobieca wersja tytułowego bohatera, Lady Deadpool.

Kogo mógłby zagrać Ryan Gosling w MCU?GettyImages-1485206215.jpg Getty Images © Greg Doherty


Oczywiście, plotka o Ryanie Goslingu rozmawiającym z Marvelem jest tylko plotką. A nawet jeśli gwiazdor faktycznie spotyka się z przedstawicielami studia, wciąż może skończyć się na spotkaniach. Lista aktorów, którzy dyskutowali o potencjalnych występach w filmach Marvela, jest długa i są na niej chociażby Keanu Reeves czy Adam Driver.

Pogłoskę ujawnił specjalizujący się w tego typu przeciekach Daniel Richtman. Niestety, dziennikarz nie wie, o jakiej roli mógł rozmawiać Gosling z Marvelem. Lata temu aktor wyraził zainteresowanie postacią Ghost Ridera. Ale to tylko jedna wypowiedź z jednego wywiadu. Trudno powiedzieć, czy aktor w ogóle byłby chętny zapisać się do klubu Marvela.

Chcielibyście zobaczyć Goslinga w filmie Marvel Studios? Jaka rola byłaby dla niego odpowiednia? Doktor Doom? Ghost Rider? Cyclops? Gambit?

Gosling jako kaskader. Zobaczcie zwiastun "The Fall Guy"
Lady Deadpool w "Deadpoolu 3"?
Druga plotka, jaką rozpowszechnia ostatnio Daniel Richtman, dotyczy "Deadpoola 3". Dziennikarz sugeruje, że w filmie z Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem może pojawić się postać znana jako Lady Deadpool.
 
Wcześniej spekulowano już, że w filmie zobaczymy alternatywne warianty zarówno Deadpoola, jak i Wolverine'a. Mają się pojawić m.in. Kidpool i Dogpool - czemu więc nie Lady Deadpool? Wydaje się to zagranie absolutnie w konwencji serii i absolutnie w stylu filmu o multiwersalnych zawirowaniach, jakim najprawdopodobniej będzie "Deadpool 3".

Niektórzy fani już połączyli tę plotkę z pogłoską, iż w filmie pojawi się Taylor Swift - ale to ociera się już o nadmiar fanowskiej inwencji. Swego czasu zainteresowanie rolą Lady Deadpool wyraziła Bella Thorne. Czas pokaże, kto wcieli się w tę postać!

A kim jest Lady Deadpool? To Wanda Wilson, kobieca wersja Deadpoola z alternatywnej rzeczywistości znanej jako Ziemia-3010, rebeliantka, która w swoim świecie walczy z faszystowskim rządem Stanów Zjednoczonych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones