Selena Gomez powróci jako czarodziejka z Weverly Place. Co wiemy o sequelu serialu?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Selena+Gomez+powr%C3%B3ci+jako+czarodziejka+z+Weverly+Place.+Co+wiemy+o+sequelu+serialu-154730
Selena Gomez powróci jako czarodziejka z Weverly Place. Co wiemy o sequelu serialu?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
"Czarodzieje z Waverly Place" wracają! Disney Channel dał zielone światło serialowemu sequelowi. W produkcji powstającej pod roboczym tytułem "Wizards" do swoich ról powrócą znani z oryginału Selena Gomez i David Henrie. Będą także pełnić obowiązki producentów wykonawczych. 

Co wiemy o kontynuacji "Czarodziejów z Waverly Place"?


Premiera kontynuacji "Czarodziejów z Waverly Place" wstępnie zaplanowana jest na ten rok. Ma on trafić na Disney Channel i platformę streamingową Disney+. Obowiązki showrunnerów pełnią Jed ElinoffScott Thomas ("Raven na chacie"). 

Selena Gomez i David Henrie jako Alex i Justin w serialu "Czarodzieje z Waverly Place"

Serial opowie o losach Justina Russo (David Henrie), który postanowił wieść zwyczajne życie śmiertelnika u boku żony Giady (Mimi Gianopulos) oraz dzieci Romana (Alkaio Thiele) i Milo (Max Matenko). Kiedy jego siostra Alex (Selena Gomez) zjawia się w ich domu, szukając pomocy dla Billie (Janice LeAnn Brown), bohater zdaje sobie sprawę, że musi odkurzyć swoje magiczne umiejętności. Podejmuje się roli mentora początkującej czarodziejki, jednocześnie starając się sprostać codziennym obowiązkom. 

Oryginalni "Czarodzieje z Waverly Place" zadebiutowali w 2007 roku. Serial doczekał się czterech sezonów. W kolejnych latach powstały cross-over "Wizards on Deck with Hannah Montana", w którym rodzeństwo Russo spotkało bohaterów seriali "Nie ma to jak statek" i "Hannah Montana", oraz filmy "Czarodzieje z Waverly Place. Film" i "Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex". 

Skąd znamy Selenę Gomez?


Selena Gomez to amerykańska piosenkarka i aktorka. Karierę zaczynała od występów w produkcjach skierowanych do dzieci i młodzieży, m.in. serialach "Barney i przyjaciele" i "Czarodzieje z Waverly Place" oraz filmach "Kopciuszek: Roztańczona historia", "Program ochrony księżniczek" czy "Monte Carlo".  Przełomem w jej karierze był występ w "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a. W kolejnych latach mogliśmy ją zobaczyć m.in. w epizodzie w "Big Short" Adama McKaya, czarnej komedii Jima Jarmuscha "Truposze nie umierają" i komedii Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku", a także programie kulinarnym "Selena + szefowie kuchni" i dokumencie "Selena Gomez: Nic o mnie beze mnie". Aktualnie jej filmografię zamyka serial "Zbrodnie po sąsiedzku".

"Zbrodnie po sąsiedzku" w programie Serial Killers


Aktualnie filmografię Seleny Gomez zamyka serial "Zbrodnie po sąsiedzku". Aktorka, która wciela się w nim w postać Mabel Mory, partneruje Steve'owi Martinowi i Martinowi Shortowi. Zobaczcie odcinek programu Serial Killers, w którym Łukasz Muszyński i Julia Taczanowska omawiają trzeci sezon: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones