Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+kim+b%C4%99dzie+Nick+Nolte+w+%C5%9Bwiecie+%22Gwiezdnych+wojen%22-131215

Wiemy, kim będzie Nick Nolte w świecie "Gwiezdnych wojen"?

  • Heroic Hollywood
  • autor: jp
  • Seriale
W obsadzie "The Mandalorian", pierwszego aktorskiego serialu rozgrywającego się w uniwersum "Gwiezdnych wojen", nie brakuje intrygujących nazwisk, od Pedro Pascala przez Carla Weathersa po Wernera Herzoga. Właśnie dowiedzieliśmy się, kogo – być może! – zagra kolejny członek tej równie imponującej co zaskakującej ekipy: Nick Nolte.

GettyImages-876843528.jpg
Getty Images © Michael Tran

Według portalu MakingStarWars.net Nolte wcieli się w przedstawiciela rasy Ugnaughtów, niedużych humanoidalnych obcych, jacy po raz pierwszy pojawili się w "Imperium kontratakuje".

Postać ma być wykreowana za pośrednictwem animatronicznej maski noszonej na planie przez przez niską aktorkę. Nolte podobno nagrał swoje kwestie w zaledwie kilka godzin podczas przerwy w pracy nad innym projektem. Maska została podobno stworzona przez studio Stana Winstona, jest sterowana za pomocą głosu i zaprojektowano ją tak, by doskonale oddawała mimikę aktora. Nie wiadomo, jak dużą rolę odegra postać w fabule serialu.

ugnaught_999d7ac4.jpg

Akcja "The Mandalorian" będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi" w miejscu znanym jako Najdalsze Obrzeże. Mieszkańców niespecjalnie obchodzi, że Imperium upadło, a na jego gruzach powstała Nowa Republika. Organizacja Najwyższy Porządek jeszcze się nie narodziła. Fabuła skupia się na perypetiach samotnego rewolwerowca, jednego z Mandalorian, słynnych najemników i łowców nagród, rozpoznawalnych przez charakterystyczną zbroję – taką, jaką nosił m.in. Boba Fett.

Premiera serialu będzie miała miejsce na platformie Disney+.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię