Znów to samo. Amazon kasuje "Hunters" i ogłasza datę premiery 2. sezonu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zn%C3%B3w+to+samo.+Amazon+kasuje+%22Hunters%22+i+og%C5%82asza+dat%C4%99+premiery+2.+sezonu-148454
Znów to samo. Amazon kasuje "Hunters" i ogłasza datę premiery 2. sezonu
Czyżby to była nowa strategia informowania o serialowych planach platformy Prime? Amazon właśnie ogłosił, że serial "Hunters" zostanie skasowany. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 15 stycznia. Zaledwie kilka dni temu w podobny sposób potraktowany został serial "Carnival Row".

Łowcy nazistów, czyli serial "Hunters"Tytułowi bohaterowie to grupa łowców nazistów, którzy odkrywają, że setki wysokiej rangi hitlerowców planuje stworzenie IV Rzeszy w Stanach Zjednoczonych. Zespół rozpoczyna krwawą misję, która ma na celu wymierzyć sprawiedliwość.

Pierwszy sezon "Hunters" zadebiutował na platformie streamingowej Amazon Prime w lutym 2020 roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Al Pacino, Logan Lerman, Lena Olin, Josh Radnor i Jerrika Hinton. Autorem serialu jest David Weil, zaś stanowisko producenta wykonawczego piastuje m.in. Jordan Peele.

W drugim sezonie bohaterowie będą polować na Adolfa Hitlera. W wodza III Rzeszy wcieli się niemiecki aktor Udo Kier.

Zwiastun serialu "Hunters"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones