Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/%22Gwiezdne+Wojny%22+nie+dla+Spielberga%2C+Tarantino+i+Snydera-90567

"Gwiezdne Wojny" nie dla Spielberga, Tarantino i Snydera

  • Collider
  • autor: łm
  • Filmy
Z listy potencjalnych reżyserów siódmej części "Gwiezdnych Wojen" możecie wykreślić trzy nazwiska: Stevena Spielberga, Quentina Tarantino i Zacka Snydera.

1


W wywiadzie z Access Hollywood twórca "E.T." stwierdził: Nie! Nie! To nie mój gatunek. To gatunek mojego najlepszego kumpla George'a. Na marginesie: science-fiction nie jest gatunkiem osoby, która zrobiła m.in. "Bliskie spotkania trzeciego stopnia", "Raport mniejszości" i "Wojnę światów"?

W słowach nie przebiera Tarantino: Nie, przepraszam. Zwłaszcza, jeśli zabiera się za to Disney. Nie jestem zainteresowany "Gwiezdnymi Wojnami" w wersji Simona Westa (reżysera "Niezniszczalnych 2" i "Con Air" - przyp. red.).

Zack Snyder ("300", "Man of Steel") także nie chce przejąć schedy po George'u Lucasie: Wątpię, czy będę tym zainteresowany. Jestem wielkim fanem "Gwiezdnych Wojen". Po prostu uważam, że kręcenie siódmej, ósmej i dziewiątej części to stąpanie po cienkim lodzie. To całkiem nowy eksperyment mitologiczny, który z chęcią obejrzę, ale wymaga masy roboty.

"Gwiezdne Wojny VII" trafią do kin w 2015 roku.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię