"Mortal Kombat 2" naprawdę powstanie. Zdjęcia ruszają w czerwcu

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mortal+Kombat+2%22+naprawd%C4%99+powstanie.+Zdj%C4%99cia+ruszaj%C4%85+w+czerwcu-150364
"Mortal Kombat 2" naprawdę powstanie. Zdjęcia ruszają w czerwcu
Zmiany, jakie zaszły w Warner Bros. nie wpłynęły na plany realizacji "Mortal Kombat 2". Film wciąż powstaje. I jak się okazuje, jest już na ostatniej prostej przed startem produkcji.

Zdjęcia do "Mortal Kombat 2" latem w AustraliiZgodnie z informacjami, które potwierdził producent Todd Garner, zdjęcia do widowiska "Mortal Kombat 2" rozpoczną się już w czerwcu. Realizowane będą w Australii. Ekipa pozostanie na planie zdjęciowym do września.

A to oznacza, że wkrótce powinniśmy zacząć otrzymywać informacje o fabule i nowych członkach obsady, bo na razie żadne nowe wiadomości się nie pojawiły. Wszyscy fani spodziewają się, że w dwójce pojawi się Johnny Cage. Kto jednak go zagra, tego nie wiadomo.


O filmie "Mortal Kombat"Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

W produkcji wystąpili m.in. Lewis Tan ("Deadpool 2", serial Netflixa "Wu Assassins") w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee ("Meg") w roli Sonyi Blade; Josh Lawson ("Gorący temat") w roli Kano; Tadanobu Asano ("Midway") w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial "Supergirl") w roli Jacksona "Jaxa" Bridgesa; Ludi Lin ("Aquaman") w roli Liu Kanga; Chin Han ("Drapacz chmur") w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim ("Star Trek: W nieznane") w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada ("Drapacz chmur") w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona.

Zwiastun filmu "Mortal Kombat"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones