"Star Wars: The Acolyte": Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze świata "Gwiezdnych wojen"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Star+Wars%3A+The+Acolyte%22%3A+Zobaczcie+zwiastun+nowego+serialu-154665
"Star Wars: The Acolyte": Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze świata "Gwiezdnych wojen"
źródło: Materiały prasowe
Wczoraj poznaliśmy pierwszy plakat i datę premiery, pora na pierwszy zwiastun. W sieci zadebiutował trailer serialu "Star Wars: The Acolyte". Jego akcja rozgrywa się na 100 lat przed wydarzeniami z "Mrocznego widma". W rolach głównych możemy zobaczyć m.in. Amandlę Stenberg i Carrie-Anne Moss.
   

"The Acolyte": kiedy premiera?
Pierwszy odcinek "The Acolyte" zadebiutuje na Disney+ 4 czerwca. Jak informuje magazyn "Forbes", ma to być jedna z najdroższych produkcji z całego świata "Gwiezdnych wojen". Sam budżet preprodukcyjny wyniósł blisko 50 milionów dolarów.

"The Acolyte" – co wiemy o serialu?"The Acolyte" ma być thrillerem, który zabierze widzów do galaktyki mrocznych sekretów i objawiających się mocy Ciemnej Strony w finałowych dniach Wielkiej Republiki. Była padawanka łączy siły ze swoim mistrzem Jedi, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie serii zbrodni. Siły, którym stawią czoła, będą jednak dużo bardziej złowrogie, niż się spodziewali.

Gwiazdą serialu jest Amandla Stenberg ("Bodies Bodies Bodies"). W obsadzie "The Acolyte" znaleźli się również Dafne Keen ("Logan: Wolverine", "Mroczne materie"), Carrie-Anne Moss ("Matrix Zmartwychwstania"), Lee Jung-jae ("Squid Game"), Manny Jacinto ("Top Gun: Maverick"), Jodie Turner-Smith ("Yang"), Rebecca Henderson ("Kim jest Anna?"), Charlie Barnett ("Russian Doll") i Dean-Charles Chapman ("1917").

Showrunnerką serialu jest Leslye Headland ("Russian Doll", "Sypiając z innymi"). Stanie ona również za kamerą pierwszego odcinka.


"The Acolyte": zobaczcie zwiastun serialu


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones