"The Boys" dostali 4. sezon. Zaledwie tydzień po premierze 3. serii

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Boys%22+dostali+4.+sezon.+Zaledwie+tydzie%C5%84+po+premierze+3.+serii-146789
"The Boys" dostali 4. sezon. Zaledwie tydzień po premierze 3. serii
Sony Pictures TV i Amazon Studios dały zielone światło na realizację czwartego sezonu "The Boys". Decyzja zapadła zaledwie tydzień po premierze trzeciej serii. Jak podaje serwis Deadline, wskaźniki oglądalności nowych odcinków były o 17% wyższe od drugiego sezonu.

"The Boys": czarna komedia o superbohaterach"The Boys" to ekranizacja komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Akcja serialu rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie stoją na straży prawa i sprawiedliwości. Cieszą się uwielbieniem tłumów, a dla reprezentującej ich korporacji są maszynką do zarabiania pieniędzy. Wizerunek nieskazitelnych herosów to jednak tylko pozory – nadnaturalne moce nie zawsze idą w parze z kryształowym charakterem. Nieformalna grupa "chłopaków", na czele których staje pałający żądzą zemsty Billy Rzeźnik, postanawia zrobić z nimi porządek.

W trzecim sezonie chłopcy wpadają na trop potężnej broni, która byłaby w stanie uśmiercić równie potężnego co szalonego herosa Homelandera. Aby ją zdobyć, śmiałkowie muszą jednak odkryć, co stało się z pierwszym amerykańskim superbohaterem, Soldier Boyem.


Gwiazdami "The Boys" są: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capon, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie i Claudia Doumit. W trzecim sezonie pojawią się również:  Jensen Ackles, Laurie Holden, Sean Patrick Flanery, Miles Gaston, Nick Wechsler, Frances Turner, Kristin Booth i Jack Doolan. Twórcą serialu jest  Eric Kripke. W produkcję zaangażowani są również Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz i Pavun Shetty.

Przypomnijmy, że na przyszły rok zaplanowana jest premiera kolejnego po "Chłopaki przedstawiają: Czyste zło" spin-offu "The Boys". Akcja nowego serialu ma się rozgrywać w jedynej amerykańskiej uczelni dla młodych superbohaterów. Studenci przekraczają swoje fizyczne, seksualne i moralne granice, rywalizując o najlepsze kontrakty w największych miastach.

Zwiastun trzeciego sezonu "The Boys"