Więcej Pierścieni Władzy w 2. sezonie "Pierścieni Władzy"

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy%22%3A+Morfydd+Clark+zdradza%2C+%C5%BCe+powstanie+wi%C4%99cej+pier%C5%9Bcieni-150662
Więcej Pierścieni Władzy w 2. sezonie "Pierścieni Władzy"
źródło: Materiały prasowe
Tytułowa biżuteria pojawiła się dopiero w ostatnim odcinku pierwszego sezonu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Wygląda jednak, że to nie koniec jubilerskich wątków w produkcji platformy Primo Video. W drugim sezonie mamy zobaczyć więcej pierścieni.

Więcej (pierścieni) znaczy lepiej?
Przypomnijmy, że trzy tytułowe pierścienie wykuł elf Celebrimbor przy asyście Halbranda, który okazał się być Sauronem incognito. Celebrimbor, Galadriela i Elrond byli widziani ostatnio, kiedy przyglądali się swojemu dziełu.

Jak donosi portal "TV Insider" grająca Galadrielę Morfydd Clark zdradziła, że w drugim sezonie wykute zostanie więcej Pierścieni Władzy. Aktorka potwierdziła również, że jej bohaterka założy jeden z trzech elfich pierścieni. W pismach Tolkiena pozostałe dwa pierścienie nosili Gil-Galad (który pojawił się już w pierwszym sezonie) oraz budowniczy okrętów Círdan (który ma zadebiutować w nowych odcinkach).

Z "Władcy Pierścieni" wiemy, że wykuto trzy pierścienie dla elfów, siedem dla krasnoludów i dziewięć dla ludzi. Skoro elfia biżuteria jest już gotowa, pora na krasnoludów i ludzi. Pozostaje jeszcze oczywiście kwestia Jedynego Pierścienia, który stworzył w sekrecie Sauron. Zobaczymy, które z pierścieni pjawią się w drugim sezonie serialu.

O serialu "Władca Pierścieni. Pierścienie Władzy"Zaczynając w czasach względnego pokoju, śledzimy losy postaci, którym przyszło zmierzyć się ze złem powracającym do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy Lindonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy - oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.

Nowy sezon będzie liczył tyle samo odcinków co pierwszy - osiem. Za ich reżyserię odpowiadają Charlotte Brändström, Sanaa Hamri oraz Louise Hooper

Brändström pracowała już przy "Pierścieniach Władzy". Wyreżyserowała dwa odcinki pierwszego sezonu, w tym "Udûn", w którym znalazła się sekwencja wielkiej bitwy oraz erupcja wulkanu Góra Przeznaczenia. W drugiej serii zrealizuje cztery odcinki. Inne znane tytuły w jej portfolio to m.in. "Wiedźmin", "Outlander" oraz "Chirurdzy".

Dla Hamri i Hooper będzie to debiutancka wyprawa do Śródziemia. Pierwsza ma na koncie takie tytuły jak film "Wygrać miłość" oraz seriale "Imperium" i "Shameless - Niepokorni". Druga pracowała m.in. przy "Wiedźminie" i "Sandmanie".  

Serial Killers: oceniamy 1. sezon "Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy"
Odcinek możecie też posłuchać w formie podcastu na Spotify.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones