David Schwimmer w drugim sezonie "Gęsiej skórki". Kogo zagra?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Schwimmer+w+drugim+sezonie+%22G%C4%99siej+sk%C3%B3rki%22.+Kogo+zagra-154701
David Schwimmer w drugim sezonie "Gęsiej skórki". Kogo zagra?
źródło: Getty Images
autor: Dominik Bindl
Jakiś czas temu Disney+ ogłosił, że ruszają prace nad drugim sezonem serialu "Gęsia skórka". Teraz dowiedzieliśmy się, że w jednej z ról zobaczymy Davida Schwimmera

David Schwimmer w "Gęsiej skórce". Kogo zagra?


W drugim sezonie "Gęsiej skórki" David Schwimmer zagra Anthony'ego, byłego profesora botaniki i rozwiedzionego ojca nastoletnich bliźniąt. Stara się on pogodzić obowiązki związane z opieką nad starzejącym się rodzicem i doglądaniem dzieci, które spędzają z nim wakacje.

Drugi sezon zapowiedziany jest jako zupełnie nowa historia z nowymi bohaterami. Będzie nimi nastoletnie rodzeństwo, które trafia na trop tajemnicy. Zostaje ono wplątane w historię pięciorga nastolatków, którzy zaginęli w tajemniczych okolicznościach w 1994 roku. Nowe odcinki przygotują twórcy pierwszego sezonu, na czele z showrunnerką Hilary Winston.

Publiczność na całym świecie pokochała ten serial za dreszczyk emocji, serce i humor. Dzięki temu stał się on jednym z najchętniej oglądanych programów Disney Branded Television w ubiegłym roku – powiedziała Ayo Davis. Nie możemy się doczekać, by ponownie zanurzyć się w genialnym umyśle R.L. Stine'a i jeszcze raz nawiązać współpracę z Sony Pictures Television, Scholastic Entertainment oraz naszą fantastyczną ekipą, by wraz z sezonem drugim przynieść na Disney+ zupełnie nową tajemnicę.

Skąd znamy Davida Schwimmera?


David Schwimmer najlepiej znany jest jako Ross z serialu "Przyjaciele". Mogliśmy zobaczyć go także w "Kompanii braci" i "American Crime Story: Sprawie O.J. Simpsona" oraz filmach "Sześć dni, siedem nocy", "Uczeń szatana", "Cena prawdy" i "Iceman: Historia mordercy". W ostatnich latach do swojego CV dodał występy m.in. w "Pralni" Stevena Soderbergha oraz serialach "Ekstrapolacje" i "Asy wywiadu", użyczył też głosu jednemu z bohaterów animacji dla dorosłych "Kapitan Fall". Aktualnie jego filmografię zamyka prezentowany na tegorocznym festiwalu Sundance komediodramat "Little Death".

O czym opowiada "Gęsia skórka"? Zobacz zwiastun pierwszego sezonu


Pierwszy sezon "Gęsiej skórki" trafił na Disney+ w październiku ubiegłego roku. Zobaczcie jego zwiastun: Zainspirowana bestsellerową serią książek R.L. Stine'a "Gęsia skórka" śledzi grupę pięciu licealistów w małym miasteczku Port Lawrence, którzy odkrywają mroczne sekrety związane z tragiczną śmiercią nastoletniego chłopca o imieniu Harold Biddle, która miała miejsce trzy dekady wcześniej. Po zorganizowaniu imprezy Halloween w starym domu Biddle'ów nastolatkowie znajdują się w nowej, nawiedzonej rzeczywistości, w której muszą połączyć siły, aby uratować miasto, dowiadując się czegoś o sobie i swoich rodzicach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones