Jeremy Renner zapowiada premierę swojego programu na Disney+. "Jak tylko stanę na nogi, jedziemy do Was!"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jeremy+Renner+zapowiada+premier%C4%99+swojego+programu+na+Disney%2B.+Co+wiemy+o+%22Rennervations%22-149467
Jeremy Renner zapowiada premierę swojego programu na Disney+. "Jak tylko stanę na nogi, jedziemy do Was!"
źródło: Getty Images
autor: Jason LaVeris
Jeremy Renner ogłosił, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w dokumencie "Rennervations". Czteroodcinkowy serial miał trafić na Disney+ na początku tego roku, jego premiera została jednak przesunięta ze względu na tragiczny wypadek, któremu aktor uległ w noworoczny poranek. Poniżej możecie zobaczyć krótki teaser, który ekranowy Hawkeye zaprezentował na swoim Instagramie:


Nadjeżdżają "Rennervations". Co wiemy o dokumencie Disney+ z udziałem Jeremy'ego Rennera?


"Rennervations" to czteroodcinkowy dokument zrealizowany dla Disney+. Jeremy Renner podróżuje w nim po całym świecie, by pomóc w tworzeniu specjalnych pojazdów, które sprostają potrzebom różnych społeczności. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc podzielić się z Wami informacją, że program "Rennervations" trafi na Disney+ już wkrótce!!! Jak tylko stanę na nogi, jedziemy do WAS na całym świecie... Mam nadzieję, że jesteście gotowi!!! – napisał aktor. 

Oryginalny post możecie zobaczyć poniżej: Policja ujawnia szczegóły wypadku Jeremy'ego Rennera


Z policyjnego raportu wynika, że Jeremy Renner używał pojazdu marki Pistenbully, aby wyciągnąć z zaspy śnieżnej ciężarówkę krewnego. Po zakończonej pracy aktor wysiadł z maszyny, zapominając o zaciągnięciu hamulca postojowego. Właśnie wtedy pojazd zaczął się staczać. Renner próbował dostać się z powrotem do środka, aby powstrzymać pług przed uderzeniem w siostrzeńca. Niestety, pojazd przejechał po aktorze, a potem ciągnął go za sobą wzdłuż drogi. Policjanci ustalili, że w kabinie nie działała lampka kontrolna hamulca. Ich zdaniem ta pozornie drobna awaria mogła mieć znaczący wpływ na przebieg zdarzenia.  

Na pomoc rannemu natychmiast ruszył sąsiad. Wkrótce aktor został przetransportowany helikopterem do szpitala. Badania wykazały, że ma zmiażdżonych ponad 30 kości. Aktualnie Renner przebywa w domu, gdzie poddawany jest rehabilitacji. O stanie swojego zdrowia informuje fanów poprzez media społecznościowe

Nie tylko Hawkeye. Z jakich ról znamy Jeremy'ego Rennera?


Jeremy Renner jest znany przede wszystkim jako łucznik Hawkeye, czyli Clint Barton, z widowisk MCU. W postać tę wcielił się w takich filmach jak "Thor", "Avengers", "Avengers: Czas Ultrona", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" czy "Avengers: Koniec gry". W listopadzie na Disney+ zadebiutował poświęcony bohaterowi miniserial pt. "Hawkeye". Występy w filmach "Hurt Locker. W pułapce wojny" i "Miasto złodziei" przyniosły aktorowi nominacje do Oscarów. Na uwagę zasługują też jego role w "'>Zabójstwie Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" Andrew Dominika "Mission: Impossible - Ghost Protocol" Brada Birda, "American Hustle" Davida O. Russella, "Nowym początku" Denisa Villeneuve'a czy komedii "Berek".


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones