Jest plan, by filmowy Spider-Man spotkał filmowego Venoma?

Coming Soon, MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jest+plan%2C+by+filmowy+Spider-Man+spotka%C5%82+filmowego+Venoma-142583
Jest plan, by filmowy Spider-Man spotkał filmowego Venoma?
źródło: Materiały prasowe
Co powiecie na ekranowe spotkanie Spider-Mana z Venomem, Toma Hollanda z Tomem Hardym? Czy nadchodzący "Spider-Man: No Way Home" otworzy furtkę do połączenia disnejowskiego Kinowego Uniwersum Marvela z uniwersum wrogów Spider-Mana, jakim zarządza studio Sony? Wygląda na to, że jest szansa. A tymczasem w sieci pojawiła się plotka, według której główny czarny charakter w "No Way Home" zagra pewien ceniony aktor, który już kiedyś stawił czoło Człowiekowi Pająkowi.

Nie myślimy o naszych 900 postaciach jako o Spider-wersum. Mamy uniwersum Marvela, powiedział szef Sony Motion Picture Group, Sanford Panitch. A jeśli chodzi o status tych bohaterów... poczekajcie, aż zobaczycie następnego "Venoma". Nie będziecie tęsknić za Spider-Manem. Ale byłoby ekscytujące, gdyby się spotkali, prawda?

Panitch zdradził, że rzeczywiście planuje połączyć serię o Spider-Manie ze swoim mini-uniwersum. Chwali też sobie relację z szefem Marvel Studios, Kevinem Feige'em: Szczerze mówiąc mamy taki plan. Myślę, że powoli staje się jasne, dokąd zmierzamy. Kiedy zadebiutuje "No Way Home", ujawnimy jeszcze więcej. Najważniejsze, że mamy świetny układ z Kevinem. Chcemy, by filmy z MCU odnosiły wielkie sukcesy, bo to dobrze dla nas i naszych marvelowych postaci. Myślę, że oni uważają tak samo. Mamy świetną relację i wiele okazji, z których zapewne skorzystamy.

Chwilowo aktorskie Spider-uniwersum Sony reprezentuje jedynie "Venom", ale już niedługo dołączy do niego "Venom: Let There be Carnage" (17 września 2021), a potem "Morbius" (21 stycznia 2022) i planowany na 2023 "Kraven the Hunter".

"Spider-Man: No Way Home", który ma trafić do kin 17 grudnia 2021, jest kluczowym elementem międzystudyjnej układanki, ponieważ film ma wyważyć drzwi do multiwersum. Obok Toma Hollanda w widowisku wystąpią m.in. odtwórcy czarnych charakterów z serii filmów Sama Raimiego i Marca Webba: Alfred Molina jako Doktor Octopus i Jamie Foxx jako Electro. Ale na tym podobno nie koniec...

UWAGA! PONIŻEJ MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ SPOILERY!

Według najnowszej plotki w "Spider-Man: No Way Home" zagra sam Willem Dafoe, który ponownie wcieli się w Normana Osborna/Zielonego Goblina. Superłotr ma stanąć na czele grupy Sinister Six, w której szeregach znajdą się również Electro i Octopus, a także - być może - Sandman, Rhino i Lizard.

Co powiecie na powrót Zielonego Goblina w wersji Dafoe? I na potencjalne spotkanie Venoma-Hardy'ego z Pająkiem-Hollandem?