Jest zwiastun "X-Men '97". Mutanci Marvela wracają w wersji animowanej. Kiedy premiera?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jest+zwiastun+%22X-Men+%2797%22.+Kiedy+premiera-154132
Jest zwiastun "X-Men '97". Mutanci Marvela wracają w wersji animowanej. Kiedy premiera?
źródło: Materiały prasowe
W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun serialu animowanego "X-Men '97", który będzie kontynuował wątki z popularnej w latach 90. produkcji "X-Men" (1992-1997). Przy okazji platforma Disney+ ujawniła też datę premiery serialu. Zobaczcie zwiastun poniżej.
 

"X-Men '97"  - zobaczcie zwiastun
"X-Men '97" - kiedy premiera?Jak zapowiada zwiastun, "X-Men '97" poprowadzi dalej historię rozpoczętą w serialu z lat 90. Wygląda na to, że czeka nas opowieść o mutantach, którzy muszą poradzić sobie po śmierci swojego mentora, Charlesa Xaviera.
 
Serial zadebiutuje na platformie Disney+ 20 marca tego roku.

Głosów bohaterom użyczyli m.in. Cal Dodd (Wolverine), George Buza (Beast), Alison Sealy-Smith (Storm), Lenore Zann (Rogue), Christopher Britton (Mister Sinister), Ray Chase (Cyclops), Jennifer Hale (Jean Grey), Holly Chou (Jubilee), A.J. LoCascio (Gambit), Matthew Waterson (Magneto) i Gui Agustini (Sunspot).

"X-Men" – o czym opowiadał serial z lat 90.?

Serial "X-Men" emitowany był od 1992 roku i doczekał się pięciu sezonów. Produkcja powstała na podstawie komiksów autorstwa Jacka Kirby'ego i Stana Lee
    
W świecie pełnym strachu przed wrogimi mutantami rodzi się grupa ludzi o nadzwyczajnych, nieprawdopodobnych umiejętnościach. By mogli oni trenować i doskonalić swoje moce bez obaw o własne życie, Profesor Xavier tworzy dla nich na terenie własnej posiadłości Szkołę Młodych Talentów. Od tej pory jako grupa X-Men muszą walczyć o swoje prawa z nadzieją, że uda im się uczynić świat bezpieczniejszym, a ludzie i mutanci wreszcie będą mogli żyć razem w zgodzie i harmonii. Jednak podczas gdy X-Men pod wodzą swojego mentora walczą o pokój, są też tacy, którzy starają się wyeliminować ludzką rasę, aby zrobić miejsce dla istot wyższych – mutantów. Od tej pory zacięta walka toczy się już nie tylko między dwoma gatunkami, ale i pośród nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones