Jodie Comer, Austin Butler i Tom Hardy u twórcy "Uciekiniera"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jodie+Comer%2C+Austin+Butler+i+Tom+Hardy+u+tw%C3%B3rcy+%22Uciekiniera%22-147312
Jodie Comer, Austin Butler i Tom Hardy u twórcy "Uciekiniera"
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
Reżyser Jeff Nichols ("Uciekinier", "Midnight Special") zebrał imponującą obsadę do swojego nowego filmu. W produkcji zatytułowanej "The Bikeriders" zagrają Jodie Comer ("Ostatni pojedynek"), Austin Butler ("Elvis") oraz Tom Hardy ("Venom 2: Carnage").
 

O czym opowie nowy film Jeffa NicholsaInspiracją dla filmu był wydany w 1967 roku album fotografa Danny'ego Leona zatytułowany właśnie "The Bikeriders". Będzie to rozgrywająca się w latach 60. opowieść o powstaniu klubu motocyklowego. Oczami jego członków będziemy oglądać, jak klub zmienia się na przestrzeni dekady: od wspólnoty lokalnych outsiderów po niebezpieczny gang zaprzeczający ideałom, jakie legły u jego podstaw.

GettyImages-1404295902.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Nichols, który napisał również scenariusz, przygotowuje projekt do realizacji od wiosny. Wtedy zaczęły się poszukiwania inwestorów i obsady. Zdjęcia mają ruszyć w październiku.

Comer, Butler i Hardy - gwiazdy nowego filmu Jeffa NicholsaZnana najlepiej z serialu "Obsesja Eve" Jodie Comer zagrała również w takich filmach jak m.in. "Ostatni pojedynek" (2021) czy "Free Guy" (2021). Austin Butler wystąpił niedawno w "Elvisie" (2022) Baza Luhrmanna, ponadto w jego filmografii są m.in. "Pewnego razu... w Hollywood" i "Truposze nie umierają", a niedługo zobaczymy go w kontynuacji "Diuny". Tom Hardy to z kolei gwiazda takich produkcji jak m.in. "Mroczny Rycerz powstaje" (2012), "Locke" (2013), "Mad Max: Na drodze gniewu" (2015), "Zjawa" (2015) i "Venom" (2018).


Jeff Nichols wyreżyserował takie filmy jak "Take Shelter" (2011), "Uciekinier" (2012), "Loving" (2016) i "Midnight Special" (2016).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones