Aktor znany z "Martwego zła" w "Daredevil: Born Again"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lou+Taylor+Pucci+%28%22Martwe+z%C5%82o%22%29+w+%22Daredevil%3A+Born+Again%22-154914
Aktor znany z "Martwego zła" w "Daredevil: Born Again"
źródło: Getty Images
autor: Jenny Anderson
Lou Taylor Pucci dołączył do obsady produkowanego przez Marvel Studios i Disney+ serialu "Daredevil: Born Again". Na razie nie wiadomo, w jaką postać się wcieli.

Co wiemy o serialu "Daredevil: Born Again"?


Po trwającej od połowy czerwca przerwie w pracach, której powodem były hollywoodzkie strajki, odpowiedzialne za produkcję Marvel Studios zdecydowało się na zmiany wśród kluczowych twórców. Przeczytaj: "Daredevil: Born Again" ma nowego showrunnera i reżyserów. To twórcy "Punishera" i "Lokiego".

W postać Matta Murdocka, niewidomego prawnika i superbohatera znanego jako Daredevil, ponownie wcieli się Charlie Cox. Do swoich ról powrócą też Vincent D'Onofrio (Kingpin) oraz Jon Bernthal (Punisher).

Kim jest Lou Taylor Pucci?


Lou Taylor Pucci to amerykański aktor. W jego CV znajdziemy takie filmy jak "Rodzinka", "Horsemen – Jeźdźcy Apokalipsy", "Zabójczy wirus", "Luke", "Martwe zło" czy "Spring". Ostatnio mogliśmy zobaczyć go m.in. w serialu "Physical" i dramacie "Byli mężowie".

Zobacz zwiastun serialu "Echo"


Aktualnie najnowszą produkcją Marvel Studios jest będący spin-offem "Hawkeye'a" miniserial "Echo". Jednym z jego bohaterów jest grany przez Vincenta D'Onofrio Kingpin, który powróci w "Daredevil: Born Again". Przypominamy zwiastun: 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones