Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Gorzko, gorzko!" ulubionym filmem

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Top+10+film%C3%B3w+i+seriali+w+Polsce.+Najpopularniejsze+tytu%C5%82y+tygodnia+24-30.04.2023-150604
Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Gorzko, gorzko!" ulubionym filmem
źródło: materialy promocyjne
Komedia romantyczna "Gorzko, gorzko!" to kolejna polska produkcja, która podbija platformę Netflix. Film trafił na pierwsze miejsce w rankingu krajowym, a także zajął ósmą lokatę na świecie z czasem oglądania przekraczającym 6,5 miliona godzin. Widzowie z Polski upodobali sobie także drugi sezon serialu "Skradzione serce", który wyprzedził triumfujący na całym świecie thriller polityczny "Dyplomatka". Oto 10 filmów i 10 seriali, które okazały się tymi najpopularniejszymi wśród polskich użytkowników serwisu Netflix.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 24-30.04.2023Dla utalentowanej młodej kucharki, której specjalnością jest street food, praktyka u okrytego złą sławą, bezwzględnego szefa kuchni okazuje się ciężką szkołą życia.


W dniu 40. urodzin Amelia życzy sobie, aby znowu być osiemnastolatką w 2002 roku. Jednak przyjdzie jej tego pożałować, gdy zacznie przeżywać w kółko ten sam dzień.


Po śmierci króla Edwarda wojownik Uhtred z Bebbanburga i jego towarzysze podróżują przez rozdartą Anglię z nadzieją, aby wreszcie ją zjednoczyć.


Były myśliwy zostaje wplątany w śmiertelną grę w kotka i myszkę, gdy postanawia wytropić zabójcę, który wiele lat temu mógł porwać jego córkę.


Nacjonalista z Warszawy nawiązuje zakazany romans z zaangażowaną aktywistką lewicową, co prowadzi do wielu niespodziewanych zdarzeń


Żadne miasto nie jest zbyt duże, a żadne szczeknięcie zbyt małe! Ryder i dzielne pieski ruszają do Miasta Przygód, aby powstrzymać chciwego burmistrza Humdingera.


Para ze Stambułu ucieka przed skandalem i zaczyna nowe życie w miasteczku nad Morzem Egejskim. Szybko odkrywa jednak, że miejscowi chcą się ich pozbyć.


Nieoczekiwanie porzucona pracownica biura podróży (Rachael Leigh Cook) przyjmuje zlecenie, aby pod przykrywką zbadać branżę turystyczną w Wietnamie. Po drodze znajduje przygodę i romans. Razem ze swoim wietnamskim przewodnikiem (Scott Ly) postanawia zmienić trasę autobusu wycieczkowego, aby odkryć, jak wyglądają życie i miłość poza utartym szlakiem.


Trzymający w napięciu thriller akcji o specjalnym agencie wysłanym z misją infiltracji organizacji przestępczej, który przypadkiem zaprzyjaźnia się z synem bossa.


Przekonany, że potrafi oczarować każdą kobietę, niepoprawny flirciarz wybiera sobie na cel upartą narzeczoną syna ambitnego polityka.


Zwiastun filmu "Gorzko, gorzko!"
Top 10 seriali Netfliksa w Polsce: 24-30.04.2023(Sezon 6) Kapitan Ryder i jego ekipa podejmują liczne ekscytujące wyzwania w swoim rodzinnym mieście zwanym Zatoką Przygód. Animacja dla najmłodszych jest rekordzistą – wśród najchętniej oglądanych seriali w Polsce szósta seria znalazła się już po raz 62.


(Sezon 2) Gus i inne hybrydy są trzymani w niewoli przez Ostatnich Ludzi, którzy chcą odkryć lekarstwo na Przypadłość. Aby uratować przyjaciół, Gus musi znaleźć w sobie nową siłę, poznając przy tym przyczyny Wielkiej Zapaści.


(Sezon 1) "Nocny agent" to thriller akcji o złożonej fabule ze świetnie nakreślonymi bohaterami oparty na powieści Matthew Quirka. Opowiada historię niskiego rangą agenta FBI pełniącego dyżur w piwnicy Białego Domu przy telefonie, który nigdy nie dzwoni… aż pewnej nocy wreszcie się to staje, w wyniku czego wpada w wir śmiertelnie niebezpiecznego spisku prowadzącego do samego Gabinetu Owalnego.


(Sezon 2) Kate i Tully przyjaźniły się od dzieciństwa. Przez 30 lat razem przeżywały wzloty i upadki, sukcesy i porażki, wspólnie rozwiązywały problemy i przezwyciężały rozczarowania. A jednak rozdzieliła je zdrada. Czy uda im się uratować to, co zostało z ich przyjaźni? W rolach głównych Katherine Heigl i Sarah Chalke.


(Sezon 1) Mężczyzna szukający zemsty na organizacji handlującej organami odpowiadającej za śmierć jego żony nawiązuje romans z kobietą, która otrzymała jej serce.


(Sezon 2) Kilka osób aktywnych w mediach społecznościowych otrzymuje zaproszenie do promocji nowej marki napoju, zorganizowanej na tajemniczej, sielskiej wyspie. Wkrótce stopniowo zaczynają zdawać sobie sprawę, że raj nie jest tym, czym się wydaje.


(Miniserial) Nowa pielęgniarka w szpitalu podejrzewa, że jej pragnąca uznania koleżanka z pracy może mieć związek z serią zgonów wśród pacjentów. Na podstawie prawdziwej historii.


(Sezon 1) Gdy syn marnotrawny niemal doprowadza rodzinne imperium do bankructwa, jego brat powraca do antwerpskiej dzielnicy diamentowej, by zrobić porządek.


(Sezon 1) W samym środku międzynarodowego kryzysu dyplomatka karierowiczka próbuje pogodzić prestiżową rolę ambasadora Wielkiej Brytanii z burzliwym małżeństwem z gwiazdą polityki. Gwiazdą serialu jest Keri Russell.


(Sezon 2) Kontynuacja opowieści o mężczyźnie, który szuka zemsty na grupie handlującej ludzkimi organami, która doprowadziła do śmierci jego żony. W rolach głównych: Michel Brown, Ana Lucía Domínguez i Sebastian Martínez.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones