Pom Klementieff zagrała Mantis w "Strażnikach Galaktyki". James Gunn ma dla niej rolę w uniwersum DC?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pom+Klementieff+do%C5%82%C4%85czy+do+uniwersum+DC-156221
Pom Klementieff zagrała Mantis w "Strażnikach Galaktyki". James Gunn ma dla niej rolę w uniwersum DC?
źródło: Getty Images
autor: Stuart C. Wilson
Pom Klementieff współpracowała z Jamesem Gunnem przy dwóch częściach "Strażników Galaktyki", pojawiła się też gościnnie jako tancerka w jednej scenie z "Legionu samobójców: The Suicide Squad". Czy jako szef DC Studios James Gunn będzie kontynuował współpracę z aktorką? Klementieff uchyliła rąbka tajemnicy.

Pom Klementieff rozmawiała z Jamesem Gunnem o DC

Chciałabym dalej pracować z Jamesem, więc próbujemy wymyślić sposób, jak to zrobić, przyznał Pom Klementieff w jednym z najświeższych wywiadów.

Tak, rozmawialiśmy o jednej konkretnej postaci, ale na razie nie mogę nic na ten temat zdradzić, dodała aktorka. Jak myślicie, w jaką postać z Uniwersum DC mogłaby się wcielić? 
   
Przypomnijmy, że Gunn obecnie pracuje na planie widowiska "Superman". W grudniu pojawiła się plotka o udziale Klementieff w produkcji. Reżyser jednak ją zdementował.

Klementieff odniosła się też do pytania, czy zobaczymy ją ponownie w uniwersum Marvela jako Mantis: Jestem otwarta. Uwielbiam tę postać. Jestem pewna, że fani chcieliby ją znowu zobaczyć. Ale nie wiem. To zależy od konkretnego projektu.

Pom Klementieff jest oczywiście najlepiej znana z roli Mantis w Gunna serii "Strażnicy Galaktyki". W jej filmografii są również "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One", komedia "Thunder Force" i serial "Czarne lustro".

"Mission: Impossible - Dead Reckoning" - zwiastun
O czym opowie "Superman" Jamesa Gunna?Premierę "Supermana" zapowiedziano na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film (ale nie pierwsza produkcja w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".    

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i wypowiada się o filmie, to jednak tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority. Film ma też nie być kolejną opowieścią o dorastaniu Supermana.

W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones