Regé-Jean Page to Butch Cassidy, a Glen Powell - Sundance Kid

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Reg%C3%A9-Jean+Page+to+Butch+Cassidy%2C+a+Glen+Powell+-+Sundance+Kid-147762
Regé-Jean Page to Butch Cassidy, a Glen Powell - Sundance Kid
źródło: Getty Images
autor: Laurent KOFFEL
Legendarni Butch Cassidy i Sundance Kid ożyją na małym ekranie. Gwiazda "Bridgertonów" Regé-Jean Page oraz widziany ostatnio w "Top Gun: Maverick" Glen Powell zagrają ich w serialu powstającym dla Amazonu.

Western w alternatywnej Ameryce. Co wiemy o serialu?Szczegóły fabuły projektu nie zostały na razie ujawnione. Nie znamy nawet jego tytułu. Wiemy jednak, że jego akcja rozgrywać się będzie w alternatywnej wersji Ameryki. Twórcy idą więc tropem takich seriali jak "Człowiek z Wysokiego Zamku" czy "For All Mankind".

Fabuła serialu ma być luźna inspirowana słynnym filmem "Butch Cassidy i Sundance Kid" z Robertem Redfordem i Paulem Newmanem. Za scenariusz odpowiadać będą współtwórcy tekstu do widowiska "Eternals" Kaz i Ryan Firpo.

GettyImages-1395478997.jpg Getty Images © Vivien Killilea


Producentami projektu będą reżyserzy "Avengers: Koniec gry" Joe i Anthony Russo. Panowie mieli już okazję pracować z Page'em przy okazji filmu "Gray Man". Page i Powell także będą mieli funkcje producentów.

Bracia Russo wzmacniają współpracę z AmazonemNiezatytułowany serial o Cassidym i Kidzie nie jest pierwszym projektem studia AGBO założonego i prowadzonego przez braci Russo, który powstanie we współpracy z Amazonem. Już w 2018 roku ogłoszony został "globalny serial szpiegowsko-przygodowy" zatytułowany "Citadel". Jego gwiazdami są Richard Madden i Priyanka Chopra. Ten projekt powstaje jednak powstaje w bólach i wciąż nie jest gotowy.

Zwiastun filmu "Gray Man"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones