Superman i Batman jako dinozaury? Powstaje film animowany "Jurassic League"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Superman+i+Batman+jako+dinozaury+Powstaje+film+animowany+%22Jurassic+League%22-154334
Superman i Batman jako dinozaury? Powstaje film animowany "Jurassic League"
Jak donosi znany hollywoodzki reporter Jeff Sneider, w DC Studios trwają prace nad filmem animowanym będącym adaptacją 6-odcinkowego cyklu komiksowego "Jurassic League" z 2022 roku. Producentem i scenarzystą projektu jest Brian Lynch ("Kot w butach", "Minionki").

"Jurassic League": DC w świecie dinozaurów"Jurassic League" rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której superbohaterami i złoczyńcami DC Comics są... antropomorficzne dinozaury. Superman jest tu kosmicznym brachiozaurem wychowanym przez jaskiniowców, Batman - allozaurem, Wonder Woman - triceratopsem, a Joker - dilofozaurem.  


Projekt znajduje się ponoć na wczesnym etapie developmentu. Prócz Lyncha stanowisko producenta piastuje przy nim również James Gunn, czyli jeden z szefów DC Studios oraz reżyser filmu "Superman: Legacy", który wyleje fundamenty pod nowe ekranowe uniwersum DC. Na razie nie wiadomo, czy "Jurassic League" będzie jego częścią, czy znajdzie się poza oficjalnym kanonem.

Przypomnijmy, że w najbliższych latach poza "Superman: Legacy" i "Jurassic League" pod banderą DC powstaną m.in. takie tytuły jak: "Lanterns" o oddziale Zielonych Latarni, "Paradise Lost", czyli "Gra o tron" w świecie Wonder Woman, a także "The Brave and the Bold", którego bohaterami będą Batman i jego syn Damien.    

Zwiastun filmu "Kot w butach"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones