Czy to nowa dziewczyna Bonda? Przynajmniej zdaniem bukmacherów

Yahoo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sydney+Sweeney+faworytk%C4%85+do+roli+dziewczyny+Jamesa+Bonda+zdaniem+bukmacher%C3%B3w-154777
Czy to nowa dziewczyna Bonda? Przynajmniej zdaniem bukmacherów
źródło: Getty Images
autor: Cindy Ord/VF24
Rola Jamesa Bonda w nowych przygodach agenta 007 wciąż oficjalnie pozostaje nieobsadzona. Oprócz typowania kto zostanie nowym najsłynniejszym szpiegiem świata, komentatorzy obstawiają nazwiska kolejnej dziewczyny agenta. Bukmacherzy mają swoją faworytkę.

Kto zostanie dziewczyną Bonda? Oto faworytki zdaniem bukmacherówZ wyliczeń udostępnionych przez stronę Instant Casinos faworytką do objęcia roli jest gwiazda ostatnich miesięcy, Sydney Sweeney. Aktorka odniosła duży sukces komedią "Tylko nie ty", a w USA na ekrany wchodzi jej kolejna produkcja, horror "Niepokalana". Szans nie przekreśliła też klapa komiksowego widowiska "Madame Web".

Kolejne miejsca na liście zajmują młode aktorki znane z popularnych seriali Netfliksa: Jenna Ortega, Lily Collins i Millie Bobby Brown. Z wyścigu nie zostały wyłączone też popularne twarze, które mogliśmy oglądać w hollywoodzkich superprodukcjach: Zoë KravitzZendaya, Anya Taylor-Joy i Florence Pugh.

Oto wymienione przez serwis nazwiska aktorek i ich szanse na zdobycie miejsca u boku agenta 007:

1. Sydney Sweeney - 5/2

2. Jenna Ortega - 11/2

3. Lily Collins, Millie Bobby Brown - 13/2


4. Zoey Deutch - 8/1

5. Zoë Kravitz - 9/1

6. Anya Taylor-Joy, Hailee Steinfeld, Jodie Comer, Joey King, Zendaya - 14/1

7. Emma Watson, Florence Pugh - 16/1

Czy Aaron Taylor-Johnson zostanie Jamesem Bondem?Plotki na temat tożsamości nowej wersji Jamesa Bonda rozpoczęły się już na wiele miesięcy przed końcem serii z Danielem Craigiem w roli głównej. Wiadomości dotyczące Aarona Taylora-Johnsona, który może pojawić się jako 007, również wcale nie są nowe. Rok temu portal Puck twierdził, że aktor spotkał się z Barbarą Broccoli, producentką cyklu. Tematem spotkania miał oczywiście być nowy film. Rozmowa ponoć potoczyła się znakomicie i już wtedy aktor miał być bliski zdobycia angażu.

Sam aktor jednak na razie nie potwierdza, że oferta roli została mu złożona. Nie jest też pewne, że gdyby rzeczywiście ją otrzymał, to byłby nią zainteresowany.

Zobacz zwiastun nowego filmu z Sydney Sweeney, horroru "Niepokalana"Na ekranach amerykańskich kin pojawił się właśnie najnowszy film z Sydney Sweeney w roli głównej. W horrorze "Niepokalana" zagrali też Álvaro MorteBenedetta Porcaroli i Simona Tabasco. Poniżej zwiastun produkcji:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones