WIDEO: Pierwsza zapowiedź drugiego sezonu "Wiedźmina"

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Pierwsza+zapowied%C5%BA+drugiego+sezonu+%22Wied%C5%BAmina%22-142750
WIDEO: Pierwsza zapowiedź drugiego sezonu "Wiedźmina"
Netflix zaprezentował na Twitterze pierwszy teaser drugiego sezonu "Wiedźmina". Nowe odcinki widowiska fantasy opartego na twórczości Andrzeja Sapkowskiego mają zadebiutować na platformie w ostatnim kwartale tego roku.

Netflix ogłosił także, że wspólnie z wydawcą gier o Wiedźminie, polską firmą CD Projekt Red, przygotowuje imprezę WitcherCon. Inspirowane zarówno serialem jak i grami wideo wydarzenie odbędzie się 9 lipca 2021 roku.

Tytułowym bohaterem "Wiedźmina" jest Geralt z Rivii (Henry Cavill) - samotny zabójca potworów usiłujący odnaleźć się w świecie, w którym ludzie bywają gorsi niż bestie, na które poluje. Przeznaczenie splata jego losy z potężną czarodziejką i skrywającą groźną tajemnicę młodą księżniczką. Razem muszą stawić czoła licznym zagrożeniom na pogrążającym się w chaosie Kontynencie.

W drugim sezonie Geralt przekonany o tym, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.
Udostępnij: