"Extrapolations" - Edward Norton dołącza do gwiazdorskiej obsady

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Extrapolations%22+-+Norton+i+Varma+do%C5%82%C4%85czaj%C4%85+do+Streep%2C+Cottillard+i+Maguire%27a-144484
"Extrapolations" - Edward Norton dołącza do gwiazdorskiej obsady
źródło: Getty Images
autor: Franco Origlia
Powiększa się imponująca obsada serialu-antologii "Extrapolations". Dołączyli do niej właśnie Edward Norton ("Osierocony Brooklyn"), Indira Varma ("Gra o tron"), Michael Gandolfini ("Ocean's 8"), Keri Russell ("Zawód: Amerykanin") oraz Cherry Jones ("Sukcesja"). 

GettyImages-1198365568.jpg Getty Images © Michael Tran"Extrapolations" - o czym opowiada serial Apple TV?Pomysłodawcą projektu jest producent z Media Res, Michael Ellenberg. Każdy z ośmiu odcinków serii opowie o innym aspekcie zmian klimatycznych, które wpływają na życie ludzi, zarówno w wymiarze społecznym, jak i indywidualnym – ich miłość, wiarę, pracę i rodzinę. Twórcą "Extrapolations" jest Scott Z. Burns, który napisał scenariusz, stoi za kamerą i pełni funkcję producenta wykonawczego. Serial powstaje dla platformy Apple TV+, a zdjęcia już trwają. 

Norton wcieli się w naukowca Jonathana Chopina, Varma zagra wynalazczynię Gitę Mishrę, a Russell - Olivię Drew, najemniczkę i specjalistkę od "brudnej roboty". Jones wcieli się w postać prezydentki USA, Elizabeth Burdick, z kolei Gandolfini będzie programistą oraz synem Chopina - Rowanem. 

GettyImages-1340359635.jpg Getty Images © Theo Wargo


"Extrapolations" - gwiazdorska obsadaNa planie "Extrapolations", jak w przypadku wielu nowelowych projektów, udało się zebrać gwiazdorską obsadą. Są w niej m.in. Marion Cotillard, Forest Whitaker, Tobey Maguire i Eiza GonzalezMeryl Streep, Sienna Miller, Kit Harington, Tahar Rahim, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, David Schwimmer i Adarsh Gourav.