"Mała Syrenka", filmy Scotta i del Toro ofiarami koronawirusa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ma%C5%82a+Syrenka%22%2C+filmy+Scotta+i+del+Toro+ofiarami+koronawirusa-136936
"Mała Syrenka", filmy Scotta i del Toro ofiarami koronawirusa
Wczoraj Disney odwołał kilka najbliższych premier kinowych. A w Australii wstrzymano prace na planie "Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings", ponieważ jego reżyser może być zarażony koronawirusem. Teraz studio poszło jeszcze dalej i ogłosiło, że prace nad wszystkimi aktorskimi filmami zostają wstrzymane do odwołania.


Wśród tytułów, które zostały dotknięte decyzją szefów wytwórni są:

"The Little Mermaid" - aktorska wersja "Małej Syrenki". Obraz ma wyreżyserować Rob Marshall, a w obsadzie są m.in.: Halle Bailey, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy i Jacob Tremblay. Zdjęcia miały się rozpocząć w przyszły tygodniu w Londynie.

"The Last Duel" - nowy film Ridleya Scotta, do którego zdjęcia trwają już od ponad miesiąca w Irlandii. Reżyser wykorzysta przerwę, by zmontować ponad godzinę filmu, którą ma już gotową. "The Last Duel" jest opowieścią o XIV-wiecznym rycerzu Jeanie de Carrougesie, który powraca z wojny w Szkocji i odkrywa, że jego żona, Marguerite, oskarża jego przyjaciela, Jacquesa LeGrisa, o gwałt. W obsadzie są m.in.: Matt Damon, Jodie Comer, Adam Driver i Ben Affleck. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie.

"Nightmare Alley" - nowy film Guillerma del Toro, do którego zdjęcia trwały już od jakiegoś czasu w Toronto. Jest to historia oszusta, który chcąc wyciągać kasę z portfeli bogatych naiwniaków, łączy siły z lekarką psychiatrii. W obsadzie są m.in.: Bradley Cooper, Cate Blanchett i Rooney Mara.

"Shrunk" - reboot "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki". Gwiazdą filmu będzie Josh Gad. W obsadzie jest też znany z oryginału Rick Moranis. Za kamerą stoi Joe Johnston.

"Peter Pan & Wendy" - czyli aktorska wersja historii o Piotrusiu Panie i Wendy. Obraz ma wyreżyserować David Lowery.

"Home Alone" - reboot "Kevina samego w domu" szykowany na potrzeby platformy Disney+. Reżyseruje Dan Mazer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones