"The Riddler": posłuchajcie nowego utworu z filmu "Batman"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Riddler%22%3A+pos%C5%82uchajcie+nowego+utworu+z+filmu+%22Batman%22-145398
"The Riddler": posłuchajcie nowego utworu z filmu "Batman"
W sieci pojawił się kolejny utwór skomponowany przez Michaela Giacchino na potrzeby filmu "Batman". Projekt nosi tytuł "The Riddler". Jego inspiracją jest więc Człowiek-Zagadka, przeciwnik Batmana w widowisku Matta Reevesa.


"Batman" - znamy oficjalny czas trwania filmu. Najdłuższy film o BatmanieWytwórnia Warner Bros. Potwierdziła to, o czym plotkowano już od kilku dni: "Batman" potrwa prawie 3 godziny. Oficjalny czas trwania filmu to 2 godziny 55 minut, z czego osiem minut przypada na napisy końcowe.

Tym samym "Batman" będzie najdłuższym solowym filmem o Batmanie i jednym z najdłuższych filmów w swoim gatunku. Dla porównania "Avengers: Koniec gry" trwał 3 godziny i 2 minuty. Za najdłuższy film superbohaterski uznaje się jednak czterogodzinną "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera" - ale ta wersja filmu nie była pokazywana w kinach.


"Batman" - obsada, twórcy i data premieryW tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoe Kravitz wcieli się w rolę Kobiety Kot. Praktycznie nierozpoznawalny Colin Farrell zostanie filmowym Pingwinem, zaś John Turturro - bossem mafii Carmine Falcone. Paul Dano zagra jednego z głównych wrogów Batmana, czyli Człowieka-Zagadkę, Andy Serkis to Alfred Pennyworth, z kolei Jeffrey Wright wcieli się w postać komisarza Jamesa Gordona)

Za kamerą produkcji stoi Matt Reeves, autor "Projektu: Monster", "Pozwól mi wejść" oraz "Ewolucji Planety Małp".

Kinową premierę filmu zaplanowano na 4 marca 2022 roku. Z kolei już 19 kwietnia "Batman" zadebiutuje na serwisie streamingowym HBO Max.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones