Bill Murray czarnym charakterem w nowym "Ant-Manie i Osie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bill+Murray+czarnym+charakterem+w+nowym+%22Ant-Manie+i+Osie%22-145090
Bill Murray czarnym charakterem w nowym "Ant-Manie i Osie"
źródło: Getty Images
autor: Lionel Hahn
Bill Murray nie mówi zbyt wiele o swojej roli w nadchodzącej komiksowej superprodukcji "Ant-Man and the Wasp: Quantumania". Ale kiedy mówi, fani mają trochę zabawy. Tym razem, w "Eli Manning Show" zdradził, że zagra czarny charakter. 


O kogo może chodzić? Tego oczywiście nie wiadomo, gdyż Murray nie powiedział nic więcej. Fani nie ustają jednak w domysłach. Psycho-Man? MODOK? (o ile nie gra go Jim Carrey?) The Beyonder? A może ktoś zupełnie nowy? Jak obstawiacie? 

Bill Murray w Marvel Cinematic Universe

  

W październiku Murray zdradził, że do występu przekonał go reżyser Peyton Reed: Niektórzy byli bardzo zdziwieni, że zdecydowałem się akurat na taki projekt. Ale dla mnie sytuacja była jasna: poznałem reżysera i bardzo go polubiłem. Był błyskotliwy, skromny i miał wszystko, czego chcesz od reżysera. A lata temu nakręcił film "Dziewczyny z drużyny", który moim zdaniem jest naprawdę dobry.


Murray dodał, że uważa Reeda za "dobrego gościa". Stwierdził też, że w toku swojej kariery odkrył, iż "większość dobrych artystów to zarazem dobrzy ludzie". Nie spodziewajcie się jednak widywać Murraya regularnie w filmach Marvela. Przynajmniej spróbowałem, jak to jest nakręcić film Marvela. Ale myślę, że nie potrzebuję powtarzać tego doświadczenia, podsumował gwiazdor.

"Ant-Man and the Wasp: Quantumania" - co wiemy o filmie?Do napisania scenariusza został zatrudniony scenarzysta i koproducent "Ricka i "Morty'egoJeff Loveness. W filmie powrócą Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Paul Rudd i Evangeline Lilly. Pojawią się też Kathryn Newton jako Cassie Lang oraz Jonathan Majors jako Kang Zdobywca. Reżyseruje Peyton Reed. Premiera 28 lipca 2023

Ant-Man (Rudd) naprawdę nazywa się Scott Lang i jest eks-złodziejem. Dzięki przełomowej technologii wymyślonej przez genialnego miliardera Hanka Pyma (Douglas) bohater może dowolnie zmieniać rozmiar swojego ciała. Kiedy ostatnio widzieliśmy Scotta, wraz z resztą drużyny Avengers ocalił wszechświat przed fanatycznym złoczyńcą Thanosem.

Dwa dotychczasowe filmy o przygodach Ant-Mana trafiły do kin w 2015 i 2018 roku, zarabiając na całym świecie ponad miliard dolarów. Na razie nie wiadomo, kiedy mogłaby się odbyć premiera trzeciej części.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones